Resmiye Çakmak Voleybol Kariyerine Ara Verdi

Resmiye Çakmak Voleybol Kariyerine Ara Verdi

Nilüfer Belediyespor forması giyen Resmiye ÇAKMAK voleybol kariyerine ara verdiğini duyurdu.

Resmiye Çakmak Voleybol Kariyerine Ara Verdi

Nilüfer Belediyespor forması giyen Resmiye ÇAKMAK voleybol kariyerine ara verdiğini duyurdu.

Resmiye Çakmak Voleybol Kariyerine Ara Verdi

Nilüfer Belediyespor'un başarılı liberosu Resmiye ÇAKMAK, yeni bir maceraya atılmak için diye nitelendirdiği projesi için voleybol kariyerine ara verdiğini duyurdu.

Genç oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı duyuru şu şekilde;

"Herkese merhaba... benim için zor olarak adlandıracağım bir karar aldım ve bunu da sizinle paylaşmak istedim. Aktif voleybol kariyerime, yeni bir maceraya atılmak için şimdilik ara veriyorum.
Bu kararı almamda bana hep destek olan aileme, beni bu sene takımda tutmak isteyen ve 2 senedir her derdimize koşan her konuda yanımızda olan başta başkanımız @aydiinmuhammet ve menajerimiz @mbasyolcu10 Abim olmak üzere tüm takım yetkililerine, sporcu arkadaşlarıma ve benim bugünlere gelmemde en ufak katkısı bile bulunan tüm herkese çok çok teşekkür ediyorum. Belki belli bir süre sahada olamayacağım ama elimden geldiğince tribün ve TV başından voleybol izlemeye devam edeceğim. Yeni sezonda tüm takımlara ve sporcu arkadaşlarıma sakatlıksız başarılı bir sezon diliyorum... "


Resmiye Çakmak kimdir?

Resmiye Çakmak 5 Haziran 1994’te Afyon’da doğdu. İlköğrenimi sonrası lise eğitimini Antalya 75.yıl Cumhuriyet Lisesinde başarıyla tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği’ni tercih etti. Resmiye Çakmak’ın aktif spor yaşamı ise bu eğitimlerin çok öncesinde küçük yaşlarda başladı. Ailesinin de güçlü desteği ile spora yönelen Çakmak önceleri yüzme ile başlattığı aktif sporculuğu voleybolla sürdürdü. Voleybolun pek çok önemli ismi de dahil olmak üzere hemen herkesin geleceğin yıldızı olduğu konusunda hem fikir olduğu Resmiye Çakmak Besk , Aktiv Gençlik Spor , Güzeloluk ve Şimşek Gençlik Spor’da, Aroma Bayanlar Ligi A grubu takımlarından Banaz Sanayi Spor’da,Gümüşhane Gençlerbirligi’nde son olarak geçtiğimiz sezon Nilüfer Belediyespor da forma giydi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x