Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç...

Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç Programı

2018-2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç Programı Belli Oldu.

Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç Programı

2018-2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç Programı Belli Oldu.

Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç Programı
Reklam

2018-2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Maç Programı Belli Oldu.

Statü:
Takımlar çeyrek finalde içeride ve dışarıda olmak üzere karşılıklı iki müsabaka yaparlar.
İlk maç normal lig etabı sonunda puan cetvelinde alt sırada bulunan takımın sahasında,
İkinci maç üst sırada bulunan takımın sahasında oynanır. 2 maçı alan takım yarı finale yükselir.
Galibiyetlerin eşitliği durumunda üçüncü müsabaka  üst sırada bulunan takımın sahasında oynanır.
Maçı kazanan takım yarı finale yükselir. Yenilen takım 5/8 etabına gider.  

 

T  A  R  İ  HY  E  R

SAAT

T  A  K  I  M  L  A  RTÜRÜ
30 MART 2019
CUMARTESİ
ANKARA (BAŞKENT)15:008-1ZİRAAT BANKASIHALKBANKÇEYREK FİNAL 1.MAÇ   (ALT)
İSTANBUL (B.FELEK)15:005-4FENERBAHÇEMALİYE PİYANGO                         “             (ALT)
TOKAT (ALİ YÜCEL)14:007-2TOKAT BLD.PLEVNEARKAS SPOR                        “             (ALT)
İSTANBUL (HİDAYET TÜRKOĞLU14:006-3İSTANBUL BBSKGALATASARAY                        “             (ALT)
  
02 NİSAN 2019
SALI
ANKARA (BAŞKENT)16:304-5MALİYE PİYANGOFENERBAHÇEÇEYREK FİNAL 2.MAÇ  (ÜST)
ANKARA (BAŞKENT)19:001-8HALKBANKZİRAAT BANKASI                         “             (ÜST)
İZMİR (ATATÜRK VESTEL VENUS SPOR KOMP.)19:002-7ARKAS SPORTOKAT BLD.PLEVNE                         “             (ÜST)
İSTANBUL (B.FELEK)18:303-6GALATASARAYİSTANBUL BBSK                         “             (ÜST)
  
05 NİSAN 2019
CUMA
ANKARA (BAŞKENT)16:304-5MALİYE PİYANGOFENERBAHÇEÇEYREK FİNAL (olursa) (ÜST)
                           3.MAÇ
ANKARA (BAŞKENT)19:001-8HALKBANKZİRAAT BANKASI                         “             (ÜST)
İZMİR (ATATÜRK VESTEL VENUS SPOR KOMP.)18:002-7ARKAS SPORTOKAT BLD.PLEVNE                         “             (ÜST)
İSTANBUL (B.FELEK)18:303-6GALATASARAYİSTANBUL BBSK                         “             (ÜST)
       
      

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
U20 Genç Kız Milli Takımımız Doludizgin
U20 Genç Kız Milli Takımımız Doludizgin
Sarıyer Belediyespor’un yeni teknik ekibi belli oldu
Sarıyer Belediyespor’un yeni teknik ekibi belli oldu