’Bu galibiyet bizim için çok önemliydi’
Reklam

'Bu galibiyet bizim için çok önemliydi'

Sultanlar Ligi 4. haftasında konuk ettiği Fenerbahçe Opet’i 3-1 mağlup eden Galatasaray'da yönetici ve oyuncular galibiyeti değerlendirdi.

'Bu galibiyet bizim için çok önemliydi'

Sultanlar Ligi 4. haftasında konuk ettiği Fenerbahçe Opet’i 3-1 mağlup eden Galatasaray'da yönetici ve oyuncular galibiyeti değerlendirdi.

'Bu galibiyet bizim için çok önemliydi'

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi 4. haftasında konuk ettiği Fenerbahçe Opet’i 3-1 mağlup etti.

Derbi galibiyetinin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, Voleybol Şubesi Genel Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı, Kadın Voleybol Takımı Menajeri Nihan Güneyligil ve Takım kaptanları Gizem Karadayı ile Aslı Kalaç, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

OKAN BÖKE

“Her şey bu taraftar için. Bizim takımımız bugün aslanlar gibi mücadele etti. 1 set geriden geldik ama yenmesini bildik. Çok mutluyum.”

MEHMET BERENT BAYRAKÇI

“İnanılmaz bir mutluluk bizim için. 2 maçın üst üste gelmesi çok enteresan oldu. İki galibiyet inanılmaz güzel, bizim için keyifli. Galatasaray için muhteşem, şube için harika. Teknik ekibimizi kutluyorum, kızlarımızı da alınlarından öpüyorum.”

NİHAN GÜNEYLİGİL

“Çok mutluyuz, inanılmaz derecede mutluyuz. 4 günde 2 derbi, zor bir haftaydı. Gerçekten layıkıyla Galatasaray formasının gerektirdiğini yaparak önce erkek takımımız kupayı kazandı şimdi kadın takımımız. Gücün, maliyetin, sponsorun ne kadar önemsiz olduğunu bize gösterdiler. Hepsinin ellerine sağlık, tebrik ediyorum.”

GİZEM KARADAYI

“Tüm takımı tebrik ediyorum çok güzel bir maç oldu. Taraftarlarımıza da teşekkür ederiz onların sayesinde geri döndük. Çok uzun zamandır Fenerbahçe’yi yenemiyorduk, herkes elinden gelen her şeyi yaptı. Taraftarlarımız hep gelsinler bizi hiç yalnız bırakmasınlar.”

ASLI KALAÇ

“Çok mutluyum, bu galibiyet bizim için çok önemliydi. 2 gün önce erkek takımımız Fenerbahçe’ye karşı çok önemli bir kupa kazandı. Bugün biz Fenerbahçe’yi çok iyi bir skorla yendik. Taraftarlarımız bizi maç boyu desteklediler hepsine çok teşekkür ediyoruz. Darısı diğer maçların başına.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x