THY iç transferlerine devam ediyor
Reklam

THY iç transferlerine devam ediyor

Türk Hava Yolları'nda iç transfer çalışmaları devam ederken, pasör Özge Kırdar Kinasts ve Şeyma Ercan ile sözleşme yenilendi.

THY iç transferlerine devam ediyor

Türk Hava Yolları'nda iç transfer çalışmaları devam ederken, pasör Özge Kırdar Kinasts ve Şeyma Ercan ile sözleşme yenilendi.

THY iç transferlerine devam ediyor

THY'de ilk olarak tecrübeli pasör Özge Kırdar Kinasts ile sözleşme yenilendi. Ayrıca takımın kaptanlığına getirilen Özge, önümüzdeki sezon, hem Avrupa’da hem de Sultanlar Ligi’nde THY'nin başarısı için mücadele edecek.

Özge Kırdar Kinasts transferiyle ilgili, “Voleybola 1 yıl ara verdikten sonra geri dönüşümü Türk Hava Yolları Spor Kulübü ile yaptığım için çok mutluyum. Bu yıl belirlenen hedeflerimizi tutturarak sezonu 6. sırada bitirdik. Kulübümüzdeki aile ortamı, özveri ve olanaklar bizi çok motive etti. Önümüzdeki sezon için daha büyük hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bize inananları mahcup etmeyeceğiz. Hepimiz için başarılı bir sezon diliyorum.” dedi.

Voleybol kariyerine 1996 yılında Kütahya’da başlayan Özge, Vakıfbank Güneş Sigorta, Yeşilyurt SK, Fenerbahçe SK, Konya Ereğli Belediyespor, Eczacıbaşı Vitra SK, Tauron Banimex Mks Dabrova Gornicza, Lokomotiv Baku ve Bursa Büyükşehir Belediyespor formalarını giydi. Aynı zamanda Yıldız, Genç ve A Milli takımlarda uzun yıllar görev aldı ve 2012 yılında Türk voleybol tarihinde ilk kez Olimpiyatlara giden takımda yer alma fırsatı buldu.


Milli smaçör Şeyma Ercan ile sözleşme yenilendi.

Şeyma Ercan imza töreninde, “İlk senemizde Avrupa hedefimize ulaştığımız için çok mutluyuz. Önümüzdeki sezon kulüp olarak hedeflerimiz çok daha büyük. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için potansiyelimizin ve imkanlarımızın uygun olduğunu düşünüyorum ve takımımıza inanıyorum. Umarım herkes için çok güzel bir sezon olur.” dedi.

Genel Sekreter Ramazan Yıldırım, “Milli oyuncumuz Şeyma, Türk Voleybolu için önemli bir değer. Yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Önümüzdeki sezon için hedeflerimize ulaşmamızda katkı sağlayacağına inanıyorum. Kendisine ve takımımıza başarılar dilerim.” dedi.

1994 doğumlu milli yıldız Gazi Üniversitesi SK, Bursa Büyükşehir SK ve Beşiktaş’ta oynadıktan sonra Eczacıbaşı Vitra’ya transfer olmuştu. 2015-2017 yıllarında Fenerbahçe forması giydi. Ardından tekrar Beşiktaş’a döndü. 2018-2019 sezonunda Türk Hava Yolları formasını terletti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x