Kuzeyboru transferde durmuyor

Kuzeyboru transferde durmuyor

Sultanlar Ligi'nin yeni temsilcisi Kuzeyboru, takıma genç oyuncuları kazandırmaya devam ediyor.

Kuzeyboru transferde durmuyor

Sultanlar Ligi'nin yeni temsilcisi Kuzeyboru, takıma genç oyuncuları kazandırmaya devam ediyor.

Kuzeyboru transferde durmuyor

Hümay TOPALOĞLU Kuzeyboru'da:

Transfer çalışmalarına devam eden transfer Kuzeyboru, Fenerbahçe altyapısında yetişen milli sporcu Hümay Topaloğlu ile sözleşme imzaladı.

A milli formayıda terleten, kariyerinde Balkan Şampiyonluğu ve İslami Dayanışma Oyunlarında gümüş madalyası bulunan, 1996 doğumlu genç smaçör Hümay, Beşiktaş ve Nilüfer Belediyesi formalarını da giydi.

Anlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Hümay; Öncelikle, Covid-19 dönemi bana voleybolu ne denli sevdiğimi ve nasılda aşkla bağlı olduğumu gösterdi. 2020 sezonu için her zamankinden daha hırslı ve istekliyim diyebilirim! Geçen sene olduğu gibi bu sene de Kuzeyboru ailesi adına başarılarla dolu bir sezon geçireceğimize tüm kalbimle inanıyorum! Heyecanımıza ortak olacak, bizleri yalnız bırakmayacak Aksaray taraftarlarıyla da birlikte harika sezon için oldukça heyecanlıyım! Takım ruhunu ortaya koyacağımız ve hedeflerimizi gerçekleştireceğimiz bir sezon olması dileğimle!
 

Arzum TEZCAN Kuzeyboru'da:

Genç pasör Arzum Tezcan ile anlaştı.

Çanakkale Belediye Spor, Bolu Belediyesi ve Yeşilyurt forması giyen 1998 doğumlu, 1.86 cm boyundaki Arzum Tezcan yaptığı açıklamada; "Öncelikle böyle büyük bir ailenin parçası olduğum için hem çok mutluyum hem de çok heyecanlıyım. Aksaray spora ve sporcuya hem kulüp, hem taraftarıyla verdiği destek konusunda gerçekten takdire şayan bir şehir o yüzden Kuzeyborunun formasını terletecek olmak ve güzel başarılara imza atmak için sabırsızlanıyorum!" dedi.
 

Ceren Nur Domaç Kuzeyboru'da:

Kuzeyboru genç milli oyuncu Ceren Nur Domaç ile sözleşme imzaladı.

Eczacıbaşı altyapısında yetişen ve A takıma yükselen 1999 doğumlu Ceren Nur, geçtiğimiz sezonu Sarıyer Belediyesi'nde kiralık olarak geçirdi. Kariyerinde Eczacıbaşı forması ile Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi, Cev Cup tecrübeleri bulunan Domaç, milli forma ile de Dünya Şampiyonası'nda ve Avrupa Olimpiyatlarında boy gösterdi.

Yapılan anlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Ceren Nur Domaç; Kuzeyboru ailesine katılmaktan ve tekrar Sultanlar Ligin’nde mücadele edecek olmaktan çok mutluyum.Bu sene takımın kaldığı yerden başarı ve hedeflerine ulaşması için elimden geleni yapacağım.İçinde olduğumuz bu pandemi döneminde de mental ve fiziksel olarak çalışmalarıma devam ediyorum.Bir an önce Aksaray’a gelmek ve taraftarımızla tanışmak için sabırsızlanıyorum.Yeni sezonda Kuzeyboru ailesini Sultanlar Ligi’nde en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum."dedi.

 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
U17 Milliler Avrupa Şampiyonası’nda Sahne Alıyor
U17 Milliler Avrupa Şampiyonası’nda Sahne Alıyor
Sultanlar Ligi’nde 6. Hafta Başlıyor
Sultanlar Ligi’nde 6. Hafta Başlıyor