İstanbul’da Kupa ve Madalyalar Sahiplerini...

İstanbul'da Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

İstanbul Voleybol İl Temsilciliğinin, İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile 2018 – 2019 Sezonunda organizasyonunu gerçekleştirdiği İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya kupa ve madalyaları, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi.

İstanbul'da Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

İstanbul Voleybol İl Temsilciliğinin, İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile 2018 – 2019 Sezonunda organizasyonunu gerçekleştirdiği İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya kupa ve madalyaları, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi.

İstanbul'da Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu
Reklam

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği olarak, İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile 2018 – 2019 Sezonunda organizasyonunu gerçekleştirdiği İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya kupa ve madalyaları, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi.
Yılda yaklaşık 11.000 maçın başarılı bir şekilde organizasyonunu gerçekleştiren TVF İstanbul Voleybol İl Temsilciliği, yoğun bir katılım ile gerçekleşen ödül töreni ile 2018-2019 sezonunu da başarılı bir şekilde tamamladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, liglerin başarılı bir şekilde sürdürülmesindeki çalışmalarından dolayı Ali Ateş Onur, Volkan Şirinoğlu, Egemen Özertan ve Sencer Üneri’ ye teşekkür plaketi takdim etti.
Törende dereceye giren takımlar ve kategorileri şöyle: 

 GENÇ KIZ 1 BÖLGEGENÇ KIZ 2. BÖLGEGENÇ KIZ 3. BÖLGEGENÇ KIZ 4. BÖLGEGENÇ KIZ İST. LİGİ  
1GD VOLEYBOL ARENAME MARMARA AKADEMİİSTANBUL BBSKFMV IŞIKİSTANBUL BBSK 
2ATEŞKARTAL BELEDİYESİKÜÇÜKÇEKMECE VOL. ASEKBANLARKÜÇÜKÇEKMECE VOL. A 
3UNO AKADEMİBOĞAZİÇİBAKIRKÖY SU AROTARY 100. YILKARTAL BELEDİYESİ 
       
 YILDIZ KIZ 1 BÖLGEYILDIZ KIZ 2. BÖLGEYILDIZ KIZ 3. BÖLGEYILDIZ KIZ 4. BÖLGEYILDIZ KIZ İST. LİGİ  
1FENERBAHÇEALTINYURT BKÜÇÜKÇEKMECE VOL. AFMV IŞIK  
2DEV ATAŞEHİRTUZLA MERCANOLİMPİA 2023BEYAZ MARTI  
3ATAŞEHİR YILDIZLARIBOĞAZİÇİBAHÇELİEVLER BELEDİYERÜZGAR  
       
 KÜÇÜK KIZ 1 BÖLGEKÜÇÜK KIZ 2. BÖLGEKÜÇÜK KIZ 3. BÖLGEKÜÇÜK KIZ 4. BÖLGEKÜÇÜK KIZ İST. LİGİ  
1AKADEMİ İSTANBULFENERBAHÇE KOLEJİOLİMPİA 2023AÇIDEV ATAŞEHİR 
2DEV ATAŞEHİRBOĞAZİÇİATAKENT ELİTRÜZGAROLİMPİA 2023 
3UNO AKADEMİBOĞAZİÇİ KARTALLARIİSTANBUL BBSKBEYAZ MARTIAKADEMİ İSTANBUL 
       
 KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 1 BÖLGEKÜÇÜK KIZ GELİŞİM 2 BÖLGEKÜÇÜK KIZ GELİŞİM 3 BÖLGEKÜÇÜK KIZ GELİŞİM 4 BÖLGEKÜÇÜK KIZ GELİŞİM ANADOLU KÜÇÜK KIZ GELİŞİM AVRUPA 
1VAKIFBANKKARTAL BELEDİYESİVİZYONİSTANBUL SANATVAKIFBANKYENİKÖY
2GÖZTEPE AKADEMİME MARMARA AKADEMİGÜNGÖREN G.BİRLİĞİYENİKÖYKARTAL BELEDİYESİİSTANBUL SANAT
3Z10ADA YILDIZLARIOLİMPİA 2023SPOR FABRİKASIME MARMARA AKADEMİVİZYON
       
 MİDİ KIZ 1 BÖLGEMİDİ KIZ 2. BÖLGEMİDİ KIZ 3. BÖLGEMİDİ KIZ 4. BÖLGEMİDİ KIZ İST. LİGİ  
1AKADEMİ İSTANBULBOĞAZİÇİOLİMPİA 2023AÇI GENÇLİK  
2DEV ATAŞEHİRADRES İSTANBULBAHÇELİEVLER BLD.İTÜ GELİŞTİRME  
3FABRİKA VOLEYBOLİSTANBUL ANADOLUBAHÇELİEVLER VOL.TEŞVİKİYE  
       
 MİDİ KIZ GELİŞİM 1 BÖLGEMİDİ KIZ GELİŞİM 2 BÖLGEMİDİ KIZ GELİŞİM 3 BÖLGEMİDİ KIZ GELİŞİM 4 BÖLGEMİDİ KIZ GELİŞİM ANADOLU MİDİ KIZ GELİŞİM AVRUPA 
1MVPTUZLA MERCANGÜNGÖREN VOL.RÜZGARMVPGÜNGÖREN VOLEYBOL
2ATAİSTANBUL ANADOLUOLİMPİA 2023YETENEK GELİŞİMATAOLİMPİA 2023
3ATEŞGİRİŞİMGÜNGÖREN G.BİRLİĞİTEŞVİKİYETUZLA MERCANRÜZGAR
       
 MİNİK KIZ ANADOLUMİNİK KIZ AVRUPAMİNİK ERKEK   
1VAKIFBANKBAHÇELİEVLER VOLEYBOL CPROF. DR. GAZİ YAŞARGİL   
2BALKAN YEŞİLBAĞLARBAHÇELİEVLER VOLEYBOL BİSTANBUL BBSK A   
3DEV ATAŞEHİRİTÜ GELİŞTİRME ABEŞİKTAŞ A   
4FENERBAHÇEBAHÇELİEVLER VOLEYBOL DİSTANBUL BBSK B   

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genç Sultanlar Dünya Şampiyonası’nda 2. Turda
Genç Sultanlar Dünya Şampiyonası’nda 2. Turda
Küçük Milliler Avrupa Şampiyonası’nda 3. Galibiyetini Aldı
Küçük Milliler Avrupa Şampiyonası’nda 3. Galibiyetini Aldı