’Her Sayı İçin Savaşacağız’

'Her Sayı İçin Savaşacağız'

Samsun Büyükşehir Belediye Anakentspor'da kaptan Merve Gülaç, pasör Deniz Üstünsoy ve skorer isim Tuğçe Atıcı, Samsun Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu.

'Her Sayı İçin Savaşacağız'

Samsun Büyükşehir Belediye Anakentspor'da kaptan Merve Gülaç, pasör Deniz Üstünsoy ve skorer isim Tuğçe Atıcı, Samsun Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu.

'Her Sayı İçin Savaşacağız'

Türkiye Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Grubu'nda mücadele eden Anakentsporlu voleybolcular, yeni sezondan beklentilerini Samsun Gazetesi ile paylaştı. 

'HER SAYI İÇİN SAVAŞACAĞIZ'

Sezonun ilk maçının her zaman zor olduğunu, sezona ise mütevazi bir kadro ile devam ettiklerini belirten kaptan Merve Yazıcı, "İlk maçlar her zaman zordur fakat biz galibiyetle lige başladıkç Bugün ise deplasmanda Gümüşhane ile karşılaşacğız. Zorlu bir rakip olacak ama hedefimiz 3 puan. Geçtiğimiz son iki seneye göre biraz daha mütavazi bir kadro kurduk. Anakentspor olarak hedefimiz tabiki zirve fakat ligi iy ibr yerde bitirebileceğimizi belirtmek istiyorum" dedi. Başarılı voleyolbolcu bireysel hedefini ise, "Her sayı için savaşmak. Çok güzel bir kulüp burası. Aile ortamı var. Takım içi uyumumuz da çok güzel. Onlara göre daha tecrübeliyim. Bu nedenle her sayı için pes etmeden savaşmak" olaral ifade etti.

'RAKİP İÇİN DEĞİL, KENDİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Takım pasörü olan ve yine tecrübeli isimlerden Deniz Üstünsoy ise, "Aslında kolay gibi gözüken fakat çok zorlu maçlar olacak. Ancak biz çok iyi çalıştık. Takım olarak bunun için adım adım gittik ve hedefimize kolaylıkla ulaştığımızı düşünüyorum. Yeni bir takımız ve takımımız öncelikle kendisi için çalışıyor rakip için değil. Biz ne yapabiliriz onun için çalışıyoruz. O nedenle maçtan galibiyetle ayrılcağımızı düşünüyorum. Açıkcası ne kadar genç bir takım olsak da tecrübeli ablalarımız var. Her koşulda iyi olacağımızı temenni ediyorum" dedi. 'ÖNCELİĞİMİZ PLAY-OFF'LAR' Başarılı pasör Deniz Üstünsoy, takım olarak hedeflerini ise şu sözlerle açıkladı. "Ligdeki hedefimiz tabiki ilk önce play off'a kalmak. Sonrasında play-off'ların ardından hedefi büyütürsün. Bu böyledir. Adım adım gitmektir. Play off'tan sonra yarı final, yarı finalden sonra finalede kaldıktan sonra artık hep en üste bakmaya gayret ederiz inşallah.v İimdilik play offlara kalmak amacındayız. Gerisi zaten gelecektir" diye konuştu.

'BEKLENMEDİK ŞEYLER OLABİLİR'

Anakentspor'un skorer ismi Tuğçe Atıcı ise Samsun Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Genelde genç oyunculardan kurulu bir takımız. En önemlisi yabancısız oynuyoruz. Şuan ki yakaladığımız ritmi sürdürebilirsek, play-off'a gireriz diye düşünüyorum. Hedefimiz şuan için bu. Fakat bu takım play off'a girerse sonrasında hiç beklemedik şeyler olabilir diye düşünüyorum. Çünkü zirveye yaklaştıkça, motivasyon ve heyecan da artıyor. Çok iyi işler başaracağız" dedi.Haber detayı için tıklayınız: https://www.samsungazetesi.com/samsun-haber/samsun-un-sultanlari-samsun-gazetesi-ne-konustu-h1138094.html
 

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükçekmece Voleybol Akademi zor da olsa!
Büyükçekmece Voleybol Akademi zor da olsa!
Galatasaray Son Sette Güldü
Galatasaray Son Sette Güldü