Haftanın Panoraması

Haftanın Panoraması

Sultanlar ve Efeler Ligi Birinci Etap karşılaşmaları hafta sonu yapılan karşılaşmalarla sona ererken haftanın panoramasını Barış SÜMEN sizler için hazırladı.

Haftanın Panoraması

Sultanlar ve Efeler Ligi Birinci Etap karşılaşmaları hafta sonu yapılan karşılaşmalarla sona ererken haftanın panoramasını Barış SÜMEN sizler için hazırladı.

Haftanın Panoraması
Reklam

2018-2019 Voleybol Vestel Venus Sultanlar ve Efeler Ligi Birinci Etap karşılaşmaları hafta sonu yapılan karşılaşmalarla sona erdi. Sultanlar Ligi’nde Eczacıbaşı Vitra, Efeler Ligi’nde de Halkbank 1. Etabı lider tamamladı. Önümüzdeki yıl CEV Şampiyonlar Ligi’nde ülkemiz temsil etme hakkını elde ettiler.
 
PLAY-OFF VE BARAJ ETABINDA MÜCADELE EDECEKLER!
Hafta sonu oynanan karşılaşmaların ardından, 2018 – 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde normal sezonu genel sıralamada ilk sekiz sırada tamamlayan Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank, Fenerbahçe Opet, Galatasaray HDI Sigorta, Beşiktaş, Türk Hava Yolları, Nilüfer Bld. ve Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas takımları Play-off Etabı‘nda mücadele etmeye hak kazandı.
Normal sezonu genel sıralamada son dört sırada bitiren Karayolları, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale Belediyesi ve Halkbank takımları Baraj Etabı‘nda mücadele edecek. Son iki sırada yer alan takımlar 1. Lige düşecek.

Türkiye Kupası maçları İzmir’de 22,  23 ve 24 Mart 2019 tarihlerinde oynanacak.

HAFTANIN TAKIMI: Beşiktaş
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: Kamil Söz (Beşiktaş)
HAFTANIN OYUNCUSU:            Arelya (Beşiktaş)
HAFTANIN LİBEROSU: Berin (THY)
 
HAFTANIN KARMASI:                               
PASÖR: Arelya (Beşiktaş)
SMAÇOR: Jerkov (Beşiktaş)
ORTA OYUNCU: Büşra (Eczacıbaşı Vitra)
PASÖR ÇAPRAZI: Ebrar (Vakıfbank )
SMAÇOR: Bailey (Nilüfer Bld.)
ORTA OYUNCU: Ruseva (THY)
 
22. HAFTANIN SONUÇLARI:
Vakıfbank- Çanakkale Bld…………….3-0. (25/19 25/21 25/19)
Halkbank- Fenerbahçe Opet…………...0-3  (19-25, 20-25, 19-25
Aydın BŞB. -  Eczacıbaşı Vitra…..........0-3 (16-25, 16-25, 13-25)
Beşiktaş- Karayolları…………………..3-2 (25/22 18/25 25/21 22/25 15/11 )
Nilüfer Bld.- K. Beylikdüzü …………..3-1 (19/25 25/18 25/17 25/17 )
Galatasaray HDI Sig.-THY……………2-3 (20/25 25/15 23/25 25/10 11/15  )
 
 
SULTANLAR LİGİ 22. HAFTA PUAN DURUMU
            TAKIMLAR:           O         G         M        AS       VS       P                    

  1. Eczacıbaşı Vitra22211631064.30
  2.  
  3. Fenerbahçe Opet22175552252.32
  4. G.Saray HDI Sig.22139493444.34
  5.  
  6.  
  7. Nilüfer Bld.221210404531.46
  8. K.Beylikdüzü 221012374630.06
  9.  
  10. Aydın BŞB.22616325021.30
  11. Çanakkale Bld.22319196011.52
  12.  
       
                   TÜRKİYE KUPASI PROGRAMI
13 MART 2019 ÇARŞAMBA
00:00………..Karayolları-Aydın BŞB (Eleme maçı)
                        22 MART 2019 CUMA  (ÇEYREK FİNAL) İZMİR
00:00………..Eczacıbaşı Vitra-Nilüfer Bld.
00:00………..Galatasaray HDI Sig- (Aydın BŞB.-Karayolları galibi)
00:00………..Vakıfbank-Beşiktaş
00:00………...Fenerbahçe Opet-THY
23 MART 2019 CUMARTESİ  (YARI FİNAL)
00:00………Eczacıbaşı -Nilüfer Bld. galibi/ G.Saray HDI Sig- (Aydın BŞB.-Karayolları galibi)
00:00………. Vakıfbank-Beşiktaş galibi/ Fenerbahçe Opet-THY
24 MART 2019 PAZAR FİNAL
 00:00……….Yarı final 1. Maç galibi./Yarı final 2. Maç galibi/
 
 
                              EFELER LİGİ 22. HAFTA PANORAMASI
PLAY-OFF VE BARAJ ETABINDA MÜCADELE EDECEKLER!
Hafta sonu oynanan karşılaşmaların ardından, 2018 – 2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’nde normal sezonu genel sıralamada ilk sekiz sırada tamamlayan Halkbank, Arkas Spor, Galatasaray, Maliye Piyango, Fenerbahçe, İstanbul BBSK, Tokat Belediye Plevne ve Ziraat Bankası takımları Play-off  Etabı‘nda mücadele etmeye hak kazandı.

Normal sezonu genel sıralamada son dört sırada bitiren İnegöl Belediye, İkbal Afyon Belediye Yüntaş, Arhavi Belediyesi ve Jeopark Kula Belediyesi takımları Baraj Etabı‘nda mücadele edecek. Son iki sırada yer alan 2 takım 1. Lige düşecek.

Türkiye Kupası maçları Malatya’da 15, 16 ve 17 Mart 2019 tarihlerinde oynanacak.
 
HAFTANIN TAKIMI: Arkas
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: Hoag Glenn Arthur (Arkas)
HAFTANIN OYUNCUSU: Burutay (Halkbank)
HAFTANIN LİBEROSU: Can (Galatasaray)
 
HAFTANIN KARMASI:
PASÖR: Muzaffer (Galatasaray)
SMAÇOR: Burutay (Halkbank)
ORTA OYUNCU: Sabit (Maliye Piyango)
PASÖR ÇAPRAZI: Adis (Arkas)
SMAÇOR: Hidalgo (Fenerbahçe)
ORTA OYUNCU: Vahit Emre (Ziraat Bankası)   
 
22. HAFTANIN SONUÇLARI:
Fenerbahçe - İnegöl Bld…………………3-1 (25-23, 25-17, 20-25, 25-15)
Tokat Bld. Plevne- M. Piyango………….2-3 (19-25, 26-28,  25-17,  25-23,  12-15  )
Arhavi Bld.-  Halkbank………………….0-3 (19-25, 17-25,  25-27  )
Ziraat Bankası -Jeopark Kula Bld……….3-2 (25-9, 29-31, 15-25,  25-15,  15-10)
Arkas - İstanbul BŞB…………………….3-2 ( 25-22, 25-23, 12-25, 16-25, 15-11)
Galatasaray- İ. Afyon Bld……………….3-0 (25-20, 25-18, 25-21 )
 
                        EFELER LİGİ 22. HAFTA PUAN DURUMU
TAKIMLAR:           O         G         M        AS       VS       P
1- Halkbank                22        19        3          61        23        56.46
2- Arkas Spor             22        15        7          55        31        48.44
3- Galatasaray             22        16        6          54        36        45.14  
4- Maliye Piyango      22        14        8          49        37        42.26
5- Fenerbahçe             22        12        10        48        42        40.08
6- İstanbul BŞB         22        12        10        49        42        39.08  
7- Tokat Bld.Plevne   22        10        12        47        44        36.02
8-  Ziraat Bankası       22        11        11        47        47        34.36                                      
 9- İnegöl Bld.                        22        8          14        32        51        24.32
10- İ. Afyon Bld.       22        8          14        34        49        23.20
11- Arhavi Bld.          22        7          15        31        52        20.70                                      
12-J. Kula Bld.           22        0          22        13        66        5.30    
NOT:Kula’nın bir hükmen mağlubiyeti var.
                 
TÜRKİYE KUPASI PROGRAMI
                        15 MART 2019 CUMA  (ÇEYREK FİNAL) MALATYA
12:00………. M. Piyango – İstanbul BŞB
14:00………. Galatasaray -Tokat Bld. Plevne
16:30………  Halkbank- Ziraat Bankası
18:30………. Arkas - Fenerbahçe
16 MART 2019 CUMATESİ (YARI FİNAL)
14:00…………Halkbank-Ziraat Bankası galibi/ Arkas-Fenerbahçe galibi
17:00…………M.Piyango-İst.BŞB galibi/Galatasaray- Tokat Bld. galibi
17 MART 2019 PAZAR (FİNAL)
17:00…………Yarı final 1. Maç galibi./Yarı final 2. Maç galibi
 

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sude ve Gülce, Rüya Takım’da
Sude ve Gülce, Rüya Takım’da
Genç Milliler Namağlup Balkan Şampiyonu
Genç Milliler Namağlup Balkan Şampiyonu