Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


'Vazgeçmiyoruz, vazgeçmeyeceğiz'

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Serisi’nde 2 Mayıs Salı günü Fenerbahçe’yi ağırlayacak olan Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncuları serinin 3. maçı öncesi duygularını GSTV’ye aktardı.

'Vazgeçmiyoruz, vazgeçmeyeceğiz'

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Serisi’nde 2 Mayıs Salı günü Fenerbahçe’yi ağırlayacak olan Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncuları serinin 3. maçı öncesi duygularını GSTV’ye aktardı.

 

Oyuncular Nadia Centoni, Güldeniz Önal, Aslı Kalaç, Gamze Alikaya ve Nihan Güneyligil’in GSTV’den Esma Toker’e açıklamaları şu şekilde:

 

NADİA CENTONİ: MAÇI TEKRAR BAŞLATACAĞIZ
Her şeyden önce 2-0 gerideyiz. Birçok karşılaşmada gösterdik ki maçı tekrar başlatabilir, tekrar geri dönebiliriz. Bunun için çok çalışıyoruz. Kolay olmayacağını biliyoruz ama kazanmak için her şeyimizi ortaya koyacağız.

GÜLDENİZ ÖNAL: HERKES BİLSİN, ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
İlk iki maçı istediğimiz sonuçla bitiremedik. İkinci maçta daha iyi mücadele ettik. 3. maçımızı oynayacağız. Vazgeçmiyoruz, vazgeçmeyeceğiz de. Bu seriyi uzatmak istiyoruz. Herkes bilsin ki elimizden geleni yapacağız; her şeyi ortaya koyacağız. Elbette; Fenerbahçe bizden daha iyiyse tebrik edeceğiz ama biz maçtan sonra kendimize ‘Biz her şeyi denedik, olmadı’ demeliyiz…

ASLI KALAÇ: TARAFTARIMIZ BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN
2-0 geride olabiliriz ama hiçbir şey bitmedi. Buna göre çalıyoruz.  İnşallah 2-0 geriden geleceğiz ve 3-2 finali biz tamamlayacağız. Taraftarımız bizi yalnız bırakmasın; ev sahibi biziz, Burhan Felek’i dolduralım.

GAMZE ALİKAYA: TERİMİZİN SON DAMLASINA KADAR...
Bizim için hiçbir şey bitmedi. Belki de yeniden başlayacak her şey. Terimizin son damlasına kadar savaşacağız. Seriyi döndürebileceğimizi düşünüyorum. Bunun için taraftarımızın da bize destek olması gerekiyor. Umarım burası dolar. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz.

NİHAN GÜNEYLİGİL: BU SERİ BİTMEDİ!
Hazırlıklarımızı tamamladık; pekiştiriyoruz. Eksiklerimizin üzerine gitmeye çalıştık. Hazır olduğumuzu düşünüyorum. Bu seri bitmedi; bu serinin 3 maçta bitmeyeceğini başından beri söylüyordum. Kendi seyircimiz önünde manevi olarak kuvvetli olan taraf biz olacağız. Elimizden gelenin fazlasını yapacağız. 2-0 bizi yıldıran bir skor değil. Tüm ekibe başarılar diliyorum. Dileğim burada bir şölen havası olması. Taraftarımızın desteğiyle galip gelmek istiyoruz. Bu seri benim için de çok değerli. Kariyerime son ver verme kararı aldım. Bu serinin bitiminde aktif voleybol yaşımım bitmiş olacak. Benim için ne kadar daha fazla sahada kalırsam cebimde hatıralarım biraz daha artmış olacak. Duygularım biraz yoğun ama istediğim tek şey maç bittiğinde formada kuru yer kalmaması. Umarım elimizden gelini yapar ve buradan galip ayrılırız.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500