Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Üzgünüz, voleybolu yaşatamadık!

Büyük mücadeleler vererek ligde tutunmaya çalışan İdmanocağı Kadın Voleybol takımı lig'den düşerken kulüp başkanı Mehmet ÖZ, Trabzon'a ve şehrin önde gelen isimlerine isyan etti.

Üzgünüz, voleybolu yaşatamadık!

Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öz takımının küme düşmesinin ardından sitem dolu bir basın açıklaması yaptı.

 

Başkan Mehmet ÖZ tarafından yayınlanan basın açıklaması şöyle;

"Yaşatamadık" sözleriyle serzenişte bulunan Başkan Mehmet Öz şu ifadelere yer verdi: "Üzgünüz, Markası spor olan, Marka Şehir Trabzon’da Voleybolu yaşatamadık, daha doğrusu sporu yaşatamadık. Yazık oldu, heba ettik herşeyi...

Yaklaşık on yıl önce başlayan voleybol yolculuğumuza inadımızı ve hırsımızı kattık, Sultanlar ligine kadar yükseldik. Balkan şampiyonu olduk, Euro Challenge Kupası finali oynadık ve Avrupa ikincisi olduk. Yaşamak için destek istedik, çalmadık kapı, gitmedik veya aramadık kimse kalmadı. Bugün malesef ikinci lige düştük.

Mutluyuz ki, Çevre il ve ilçelere ilham olduk. Bölgemizde voleybol ateşi yeniden yandı. Anakent belediyeleri ve kurumlar devasa bütçeler harcayarak bizim bulunduğumuz yere çıkmak için çabalıyorlar.

Bizim hiç mi günahımız yok ? Tabi ki var. En büyük günahımız Trabzona, Trabzonluya ve Trabzonu yönetenlere güvenerek, boyumuzdan büyük işleri başardık... ama her şeyin başı ekonomi... Ne Trabzon eski Trabzon, Ne Trabzonlu eski Trabzonlu, ne de Şehri yönetenler Şehrin markasının “Spor” olduğunun farkında.

Bu sezonun başında 3-5 yönetici arkadaşımla yola çıkarken çaresizlikler içinde bir ekip oluşturduk. Yolda çürük elmalar döküldü. Geriye kalan yüreği büyük, midesi küçük antrenör ve sporcu kardeşlerimle mücadelemizi sonuna kadar devam ettirdik ama olmadı. Onların canları sağolsun. Teşekkürler Gül Hoca, teşekkürler Çiğdem Kaplan, Aslı Yılmaz, Gülben Günay, Cansu Nur İsmailoğlu , Tuğçe Darıcalı , Ebru Kırmaz ,Kardelan İpek Vural, Merve Korkmaz, Yağmur Aslan, Hava Aşık ve Kader Bekçi. Teşekkürler Paçiler, biz Trabzona fazla geldik." 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500