U22 Balkan Plaj Voleybolu Sona Erdi

2017 U22 (22 yaş altı) Balkan Plaj Voleybolu Bayanlar ve Erkekler Şampiyonası, Makedonya'nın Skopje şehrinde yapıldı.

U22 Balkan Plaj Voleybolu Sona Erdi

2017 U22 (22 yaş altı) Balkan Plaj Voleybolu Bayanlar ve Erkekler Şampiyonası, Makedonya'nın Skopje şehrinde yapıldı.

 

2017 U22 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Mustafa Susam/Hasan Hüseyin Yıldırım ikilisi beşinci, Emirhan Ulutaş/Mecit Eryılmaz dokuzuncu, bayanlardaki temsilcimiz İlayda Gözen/Suzan Dilara dokuzuncu oldu.

 

Şampiyona’da erkeklerde ilk üç dereceyi; Dimitar Kalchev-Georgi Stoyanov (Bulgaristan), Eugeniu Papadiul-Mihail Luzuol (Moldova), Laurean Crisan-Lucian Badiceanu (Romanya) elde ederken bayanlarda; Milica Bjelanski-Andzela Eljsan-Josic (Sırbistan), Maria Idilov-Elisaveta Suslova (Moldova), Valmira Ramadani-Erona Mahuti (Kosova) ilk üç derecenin sahibi oldular.

 

2017 U22 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası'nda; erkeklerde 14, bayanlarda 12 takım mücadele etti. Türkiye, Makedonya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Kosova, Moldova, Romanya, Sırbistan olmak üzere sekiz ülkenin Milli Takımları yer aldı.

 

Milli Takımlarımız'ın Maç Sonuçları

 

28 Temmuz 2017 Cuma

Maria Idjilov/Elisaveta Suslova (Moldova)-İlayda Gözen/Suzan Dilara: 2-0 (21-13/21-15)

Mustafa Susam/Hasan Hüseyin Yıldırım-Jovan Ilieski/Luka Kostic (Makedonya): 2-0 (21-18/21-10)

Vladislav Lukarevski/Ivan Zamfirov (Bulgaristan)-Mustafa Susam/Hasan Hüseyin Yıldırım: 2-1 (21-17/13-21/15-11)

Vladislav Lukarevski/Ivan Zamfirov (Bulgaristan)-Emirhan Ulutaş/Mecit Eryılmaz: 2-0 (21-17/21-19)

 

29 Temmuz 2017 Cumartesi

Lora Slavcheva/Nikol Duleva (Bulgaristan)-İlayda Gözen/Suzan Dilara: 2-0 (21-16/21-09)

Jovan Ilieski/Luka Kostic (Makedonya)-Emirhan Ulutaş/Mecit Eryılmaz: 0-2 (14-21/09-21)

Maxim Volanin/Vitalie Carpovici (Moldova)-Mustafa Susam/Hasan Hüseyin Yıldırım: 0-2 (11-21/17-21)

Emirhan Ulutaş/Mecit Eryılmaz-Eugeniu Papadiul/Mihail Luzuol (Moldova): 1-2 (17-21/21-17/6-15)

Mustafa Susam/Hasan Hüseyin Yıldırım-Butkint Bytyqi/Artan Lumi (Kosova): 2-1 (19-21/21-16/15-10)

 

30 Temmuz 2017 Pazar

Dimitar Kalchev/Georgi Stoyanov-Mustafa Susam/Hasan Hüseyin Yıldırım: 2-1 (21-19/18-21/15-13) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 2 – 4 Arjantin
Türkiye 2 – 4 Arjantin
Kore Cumhuriyeti 3 – 1 Türkiye
Kore Cumhuriyeti 3 – 1 Türkiye