Tehir Maçları Programı Belli Oldu

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 08 Ocak 2017 tarihinde tehir edilen 1. Lig (bayan) ve 2. Lig (bayan-erkek) müsabakaları 18 Ocak 2017 Çarşamba günü oynanacak.

Tehir Maçları Programı Belli Oldu

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 08 Ocak 2017 tarihinde tehir edilen 1. Lig (bayan) ve 2. Lig (bayan-erkek) müsabakaları 18 Ocak 2017 Çarşamba günü, aşağıdaki programa göre oynatılacaktır.

 

İlgili  kulüplerimize önemle duyurulur.

 

BAYANLAR 1. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Gümüşhane (Aydın Doğan)

16:00

Gümüşhane Gençlerbirliği

İlbank

1BB

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (B.Çekmece Mimar Sinan)

16:00

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Salihli Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Burhan Felek)

13:00

Maltepe Yalı Spor

Yeşilbayramiç

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)

16:00

Vakıfbank

Bursaspor

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yeşilyurt)

16:00

Yeşilyurt

Manisa B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İzmir (Atatürk)

16:00

Arkas Spor

Balıkesir B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

Sakarya (Hendek)

16:00

Sakarya Hendek

Numune DSİ

1BB

 

 

2. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI (BAYAN-ERKEK)

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Amasya (Hamit Kaplan)

16:00

Merzifongücü

İstanbul BBSK

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Ankara (Beştepe)

16:00

Mahir Başer Ortaokulu

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Edirne (Mimar Sinan)

16:00

Edirne Spor

Alp spor

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Arnavutköy Bld. Sl.)

16:00

Arnavutköy Bld.

UPS

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Bahçeköy Orman Fak.)

16:00

Sarıyer Bld.

FMV Işık Okulları

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Hasan Doğan)

16:00

Bahçelievler Bld.

Balıkesir DSİ

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa)

16:00

Esenler Voleybol

B.Çekmece Voleybol Akademi

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Kocaeli (Hasan Gemici)

16:00

Yeni Kandıra

Karamürsel İdman Yurdu

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Yalova (90. Yıl)

16:00

Çiftlikköy Bld.

Erdek Spor

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Zonguldak (Site Spor Salonu)

16:00

Hasad Gençlik

Ovacık Gençlik

2E2

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U16 Milli Takımımız Yarı Finali Kaçırdı
U16 Milli Takımımız Yarı Finali Kaçırdı
Türkiye 0 – 3 Belçika
Türkiye 0 – 3 Belçika