Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Seramiksan'ın Sultanlarından Örnek Davranış

Seramiksan voleybol takımı oyuncuları, Turgutlu’ya bağlı Musulcalı Mahallesİ’nde bulunan ilk ve ortaokulu ziyaret ederek öğrencilere yanlarında getirdikleri kitapları hediye ettiler.

Seramiksan'ın Sultanlarından Örnek Davranış

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Seramiksan voleybol takımı oyuncuları, Turgutlu’ya bağlı Musulcalı Mahallesİ’nde bulunan ilk ve ortaokulu ziyaret ederek öğrencilere yanlarında getirdikleri kitapları hediye ettiler.

Musulcalı köyüne giden Seramiksan İdari Menejeri Rasih Sarıyiğit, antrenör Suphi Doğancı ve oyuncuları mahalle muhtarı İbrahim Acar, okul müdürü Ergun Karabacak, öğretmenler ve öğrenciler karşıladı.

Okulun öğretmenler odasında ağırlanan voleybolculara köy bodrum escort kadınlarının hazırladığı gözlemeler ayran ve çay eşliğinde ikram edildi. Köy muhtarı Acar ve okul müdürü Karabacak, Seramiksan’ın köye ve okula yaptıkları ziyaretten memnun olduklarını dile getirerek teknik kadro ve sporculara teşekkür ettiler.

Antrenör Suphi Doğancı: “Teknik kadro ve sporcularımız ile birlikte Musulcalı’da bulunan okulu ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimze sporcularımızın getirdiği kitapları dağıtarak mutlu ettik. Bundan böyle diğer okullara da böyle ziyaretler yapacağız.”dedi.

Sporcular sınıflara giderek kitapları minik ölğrencilere dağıttılar. Onlarla sohbet eden eden oyuncular bol bol fotoğraf çektirdi ve voleybol oynadılar. 

 

 

Tuncel YILMAZ / turgutluyanki.com

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500