Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Seramiksan lig'de tutunmak istiyor

Seramiksan, çift devreli lig usulü ile oynanacak Baraj Etabı maçları öncesi hazırlıklarını tamamladı.

Seramiksan lig'de tutunmak istiyor

Sultanlar Ligi Baraj Etabı maçlarına lider olarak başlayacak olan Seramiksan, en avantajlı takım oluyor. Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak Baraj Etabı maçlarında Seramiksan’ın rakipleri; İdmanocağı, Nilüfer Belediyespor, Sarıyer Belediyespor.

 

Seramiksan, Baraj Etabı 1. devrede ilk olarak 2 Nisan Pazar günü saat 14:00’te Sarıyer Belediyespor ile karşılaşacak. 3 Nisan Pazartesi günü saat 18:00’de Nilüfer Belediyespor ile karşı karşıya gelecek olan Kuğular, 4 Nisan Salı günü saat 18:00’de ise İdmanocağı ile karşılaşacak.

 

Sultanlar Ligi’nde Baraj Etabının ikinci devre karşılaşmalarında Kuğular, 8 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’de Sarıyer Belediyespor ile 9 Nisan Pazar günü saat 15:00’de Nilüfer Belediyespor’la oynayacak. Seramiksan Baraj Etabının son karşılaşmasında ise 10 Nisan Pazartesi günü saat 15:00’de İdmanocağı ile karşılaşacak.

 

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul “Lig’de kalıcı olmak istiyoruz. Bunun için Baraj Etabı karşılaşmalarında Kuğularımızın elinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Takımımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500