Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Sahra Işık Survivor'da

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı Survivor'da Gönüllüler ekibi de belli oldu. Sahra Işık Survivor'da yarışacak isimlerden biri oldu.

Sahra Işık Survivor'da

Sahra Işık kimdir? Survivor'da yarışacak olan Sahra Işık hakkındaki detaylı bilgiyi Milliyet sizler için derledi.

Survivor 2014'te yarışacak yarışmacılar belli oldu. Acun Ilıcalının reytingleri alt üst eden yarışma programı Survivor 2014 yeni yarışmacılarının tamamı belli oldu. İşte Survivor Gönüllüler yeni yarışmacısı Sahra ışık Kimdir? Sahra ışık'ın Biyografisi Survivor

Gönüllüler Yeni Yarışmacısı Sahra Işık Kimdir?



Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor yarışması yıllardır izlenme rekorları kırıyor. Bu yıl TV8'de yayınlanacak olan Survivor’da yarışacak isimlerden biri de voleybol sahalarından geldi. Ünlü voleybolcu Sahra Işık gönüllüler kontenjanından yarışmaya dahil oldu. 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra Işık voleybolun yanı sıra modellik de yapıyor.

2013 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü olan Sahra Işık Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında da ülkemizi temsil edenlerden biri oldu. Kendisini yakın zamanda yayınlanacak Survivor yarışmasında göreceğiz. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı program Survivor 2014 bu sezonda milli sporcu ve tescilli güzellerden oluşuyor.



Hem güzel, Hem sporcu hemde foto modellik yapan Sahra Işık kimdir?
17 Ocak 1991 İstanbul doğumlu olan Sahra Işık, İlköğrenim ve lisenin ardından üniversite için Haliç Üniversitesi Antrenörlük Bölümü’nü tercih eden Işık halen buradaki eğitimini sürdürmektedir.

Gelecekte tenis ve voleybol antrenörlüğü ile ilgili planları da bulunan Sahra Işık çok küçük yaşlardan itibaren sporla iç içe bir yaşam sürdürmeye başlamıştır. 13 yaşında voleybola adım atan Işık başarılı voleyboluyla öne çıkarak 7 yıl boyunca Fenerbahçe Spor Kulübü’nde de görev almıştır.

Profesyonel salon voleybolunun yanı sıra Beach Volley’de oynayan Sahra Işık sporla dolu yaşamının yanında çok yönlü yetenekleriyle de öne çıkmaktadır. Modellikte yapan Sahra Işık bu alanda da başarılara imza atmıştır. Best model of Turkey yarışmasında finalıst olan Işık, özellikle bu mesleği yurt dışında sürdürmeyi düşünmektedir. Sahra Işık kendine has yetenekleri , pozitif enerjisi ve çok yönlülüğü gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir.

 

Milliyet

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500