Manisa'da Aykut Lale Dönemi Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor, voleybol takımının baş antrenörlüğüne Aykut Lale’yi getirdi.

Manisa'da Aykut Lale Dönemi Başladı

Kulüp tesislerinde kendisini yeşil beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeye imza atan Baş Antrenör Aykut Lale, hedefinin Manisa Büyükşehir Belediyespor’u Sultanlar Ligi’ne yükseltmek olduğunu söyledi.


2017-2018 sezonunda Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, takımın başına Aykut Lale’yi geçirdi. Lale, kendisini 1 yıllığına yeşil beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde imzaladı. İmza törenine Kulüp Genel Koordinatörü Alpaslan Ustamehmetoğlu ve Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan da katıldı.

 

Hedef, Sultanlar Ligi

 

İmza töreninde konuşan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı Baş Antrenörü Aykut Lale, “Voleybol Şube Sorumlumuz Tolga Tunç Çalışkan’la ilk görüşmemde takımın hedefini sordum. Hedefimiz, Sultanlar Ligi. O yüzden buraya geldim. Tesisleşme açısından Manisa Büyükşehir Belediyespor, Türkiye’de birçok kulübün sahip olmadığı imkanlara sahip. Bu tesisler, Sultanlar Ligi’ni hak ediyor. Sahada savaşıp, mücadele edip, başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Mücadeleci Bir Ekip Kuracağız

 

İmza töreninde konuşan Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, hocanın sistemine uygun oyuncuların takıma katılacağını söyledi ve anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

 

Gerekli Tecrübeyi Edindik

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Genel Koordinatörü Alpaslan Ustamehmetoğlu da takımın iki yıldır mücadele ettiği 1. Ligde gerekli tecrübeyi edindiğini belirterek, bu seneki hedefin Sultanlar Ligi olduğunu söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultanlar Ligi’nde 22.Hafta Başladı
Sultanlar Ligi’nde 22.Hafta Başladı
Efeler Ligi’nde Normal Sezon Sona Erdi
Efeler Ligi’nde Normal Sezon Sona Erdi