Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank, ligi ikinci sırada bitiren Arkas Spor, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular ödüllerini aldılar.

Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank, ligi ikinci sırada bitiren Arkas Spor, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, Paidar Demir Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödüllerini kazanan sporcular ödüllerini TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Arena’da düzenlenen törenle aldılar.

 

En çok gelişme gösteren Türk oyuncuya verilen, “Paidar Demir Özel Ödülü”nü kazananHalkbank’tan Faik Samet Güneş‘e ödülünü Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Üyesi Akın İra takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilen Arkas Spor’dan Michael Sánchez Bozhulev‘e ödülünüTürkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilen Halkbank’tan Dejan Vinčič‘e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Gözlemcisi Uğur Karakaştakdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Orta Oyuncusu seçilen Arkas Spor’dan Hakkı Çapkınoğlu‘na ödülünüTürkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Üyesi Ersin Altıparmak takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilen Halkbank’tan Hasan Yeşilbudak‘a ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu takdim etti.

 

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank’tan Burutay Subaşı’na ödülünüTürkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

 

Ligi ikinci sırada tamamlayan Arkas Spor’a madalyalarını ve ikincilik şiltini Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

 

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank‘a madalyalarını ve şampiyonluk kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cim-Bom, Arkas'a ilk raundu verdi!
Cim-Bom, Arkas'a ilk raundu verdi!
Yarı Finalin İlk Galibi Eczacıbaşı Oldu
Yarı Finalin İlk Galibi Eczacıbaşı Oldu