Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Kula’nın Efeleri, Öğrencilerle Buluştu

Efeler Ligi’nde Manisa’nın tek temsilcisi Jeopark Kula Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencileri ile söyleşide bir araya geldi.

Kula’nın Efeleri, Öğrencilerle Buluştu

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor Erkek Voleybol Takımı teknik heyeti ve oyuncuları 20 Şubat Salı günü oynanacak Galatasaray maçı öncesinde Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencileriyle söyleşide buluştu.

Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz’ın da katıldığı söyleşide Başantrenör Mustafa Çayır, Antrenör Mehmet Eroğul ve voleybolcular öğrencilerin yakın ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan sporcular, davet edilmelerinden ve böyle bir ortamda bulunmalarından dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

Öğrenciler, TVF Efeler Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor ile gurur duyduklarını ve spor adına kendilerini örnek aldıklarını söylediler. Söyleşi sonrasında öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çekinen Jeopark Kula Belediyespor oyuncuları gösterdikleri ilgiden dolayı da öğrencilere teşekkür etti. Okullarda yapılan söyleşilerin öğrencilerin spor ve sporcular adına merak ettiği konularda yardımcı olduğunu belirten Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz; “ Bugün Yunus Emre Anadolu Lisesi Öğrencileri bizi temiz ve güzel duygularla okullarında ağırladılar. Güzel bir söyleşi oldu. İnşallah merak ettikleri her şeye cevap bulmuşlardır. Spor demek başta mücadele gerektirir fakat bu mücadeleyi gösterirken saygı ve sevgi çerçevesi içinde olmaya dikkat etmek gerekir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500