Kaptan Centoni veda etti

Geçtiğimiz üç sezondur Galatasaray formasını terleten ve son iki senedir Galatasaray Bayan Voleybol Takımı’nın kaptanlık görevini yürüten İtalyan pasör çaprazı Nadia Centoni’ni ile yollar ayrıldı.

Kaptan Centoni veda etti

Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılan basın açıklaması şöyle;

 

Geçtiğimiz üç sezondur Galatasaray formasını terleten ve son iki senedir Bayan Voleybol Takımımız’ın kaptanlık görevini yürüten İtalyan pasör çaprazı Nadia Centoni’nin kulübümüz ile olan sözleşmesi sona ermiştir.

 

Sarı-kırmızı forma ile geçirdiği süre boyunca gösterdiği sporcu karakteri, büyük kalbi, sorumluluk bilinci, sportif performansı ile camiamızın ve taraftarımızın büyük sevgi ve saygısını toplayan Centoni daima Galatasaray Ailesi'nin bir parçası olarak kalacaktır. 
 
Yaklaşık 50 sene sonra gelen Türkiye Ligi finali ile birlikte tarih yazdığımız büyük kaptan Nadia Centoni’ye camiamıza vermiş olduğu tüm hizmetler için teşekkürü borç biliyoruz. 
 
Nadia Centoni’ye bundan sonraki yaşamında ve kariyerinde başarılar diliyoruz. 
 
Galatasaray Spor Kulübü

--------------------------------------------------------------------

Mille Grazie alla Capitana Centoni!

Il contratto dell’opposite italiana Nadia Centoni, chi ha sudato la maglia di Galatasaray negli ultimi tre anni e chi ha fatto la capitana della squadra Galatasaray Pallavolo Femminile è arrivato alla fine. 

Centoni che con la sua carattere atleta, il suo grande cuore, la sua conoscenza di responsabilità e la sua prestazione sportiva ha raccolto l’affetto e il rispetto della nostra società e dei tifosi di Galatasaray, farà sempre parte della famiglia Galatasaray. 

Per tutto ciò che ha contribuito alla nostra società, vorremmo ringraziare alla grande capitana Nadia Centoni con chi abbiamo scritto storia raggiungendo alla finale del campionato turco dopo più di cinquant’anni. 

Auguriamo tanti successi a Nadia Centoni nella sua vita e carriera futura. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybol'da Haftanın Panoraması
Voleybol'da Haftanın Panoraması
Efeler Ligi’nde 21. Hafta Programı
Efeler Ligi’nde 21. Hafta Programı