Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Jeopark Kula, Efeler Ligi’nde Baraj Etabında

Türkiye Voleybol Liginin en üst seviyesi olan Efeler Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, normal sezonu genel sıralamada 9’uncu sırada tamamlayarak Baraj etabına kaldı.

Jeopark Kula, Efeler Ligi’nde Baraj Etabında

Türkiye Voleybol Federasyonu 2017-2018 Efeler Ligi’nde Manisa’yı temsil eden Jeopark Kula Belediyespor, Efeler Ligi’nin son maçında Maliye Piyango’yu konuk etti.

Maliye Piyango karşısında muhteşem bir oyun sergileyen Jeopark Kula Belediyespor maçı 3-2 kazanarak ligin normal sezonunu 12 takım arasından 9’uncu sırada tamamlayarak baraj etabına kaldı. Afyonkarahisar’da iki devre şeklinde düzenlenecek baraj etabı müsabakalarında Jeopark Kula Belediyespor, TKD K.Enerji Torul Gençlik, Beşiktaş, İnegöl Belediyespor ile karşılaşacak. 3- 5 Mart tarihleri arasında birinci devre maçları, 13- 15 Mart tarihleri arasında ise ikinci devre maçlarını oynayacak baraj etabı sonunda iki takım Efeler Ligi’ne veda ederken, diğer iki takım 2018-19 voleybol sezonunda Efeler Ligi’nde mücadele edecek.

Lig sıralaması ve 26.150 puanla baraj etabında avantajlı olan Jeopark Kula Belediyespor, Afyonkarahisar’da galibiyet için rakiplerinin karşına çıkacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500