Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


İVK Mina'yı kadrosuna kattı

İstanbul Voleybol daha önce bölgesel ligden 2.lige çıkan takımlarda görev yapmış genç ve tecrübeli bir oyuncu Mina Hekim ile anlaşarak gerçekleştirdi.

İVK Mina'yı kadrosuna kattı

Geçen sezon Erkekler Bölgesel lig İstanbul Şampiyonu ve Türkiye 2.si,Plaj Voleybolu Bayanlar dada Marmara Bölgesi 3.sü ve Türkiye 9.su olmayı başaran İstanbul Voleybol yeni sezonda bölgesel ligde bayanlarda da mücadele edecek.

Bu doğrultuda iddialı bir Bölgesel Bayan takımı yapıp 2.lige çıkmayı hedefleyen ekip ilk transferini daha önce Bölgesel ligden 2.lige çıkan takımlarda görev yapmış genç ve tecrübeli bir oyuncu Mina Hekim ile anlaşarak gerçekleştirdi.

2011-2012 Sezonunda Galatasaray Sk küçük kız takımında oynayan,daha sonra Bahçelievler belediyesi  takımına transfer olup 1 sezon orda yıldız-genç oynayan Mina, 2014-2015 sezonunu İstanbul Büyükşehir Belediye sporda geçirdi. Ardından M.E Marmara Akademi Spor kulübüne transfer olan sporcu bu kulüpte Genç- A takım oynayıp  bölgesel lig şampiyonu olup 2.lige yükselen a takımda mücadele etti.

Kulüp Başkanı Nüket Yolaç"Bu sezon hem Erkek hem de Bayanlarda Bölgesel Ligde iddialı kadrolar ile İstanbul ve Türk Voleyboluna hizmetimizi sürdürmek istiyoruz.Hem geçen sezon İstanbul Şampiyonu ve terfi maçlarında 2. olan erkek takımımızda ihtiyaç olan mevkilere 1-2 takviye yapmak hem de genç ve iddialı bir bayan takımı için takım oluşturmak amacındayız dedi."

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500