Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Halkbank yarı finalde

Efeler Ligi playoff çeyrek final ikinci maçında Galatasaray HDI Sigorta’yı İstanbul’da 3-1 yenen Halkbank yarı finale yükseldi.

Halkbank yarı finalde

Efeler Ligi playoff çeyrek final ikinci maçında Galatasaray HDI Sigorta’yı İstanbul’da 3-1 yenen Halkbank yarı finale yükseldi.

Halkbank’ın yarı finaldeki rakibi Ziraat Bankası-İnegöl Belediye eşleşmesinin galibi olacak.

Maça Halkbank iyi başladı. Köşelerden etkili ataklar yapan başkentliler, servis sayıları ile de üstünlük kurdu ve 20-25’lik skorla 1-0 öne geçti.

İkinci sette Halkbank defans ve blok yapmada zorlandı. Manşetten pas gelmeyince hücumda yetersiz kalan başkent ekibi teknik molaları geride geçti. İkinci teknik moladan sonra, evsahibi servis hataları yapınca konuk ekibe yaklaşma imkanı verdi. Bu şansı hücumda değerlendiremeyen Halkbank, setin son bölümlerini sahaya atılan maddeler, küfürlü tezahüratlar ve hakem kararlarına itirazlar altında 21-25 kaybetti: 1-1.

Üçüncü sette sert, mücadeleci voleybol oynandı. İki taraf da farkı açamadı. Son bölümde hücumda daha etkili oynayan Halkbank seti 25-23 kazandı ve 2-1 öne geçti. Hakem kararları yine ön plandaydı.

Dördüncü setin ilk teknik molasını iyi blok yapan Halkbank 8-4 önde geçti. Köşeler ve arka ortadan yüzdeli hücumlar yapan Mavi-Beyazlılar ikinci teknik molada da 16-12 üstündü. Hücumdaki üstünlüğünü defansıyla pekiştiren Halkbank seti 25-17, karşılaşmayı da 3-1 kazandı.

 

 

G.Saray HDI Sigorta:  1 - Halkbank ANKARA: 3

 

Salon: GS Park Voleybol

Hakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Yılmaz Duman

G.Saray HDI Sigorta: Hüseyin, Tuia, Murathan, Bartman, Halel, Emin, Can (L), Yasin, Doğukan

Halkbank ANKARA: Faik Samed. Mustafa, Fontele, Emre, Miljkovic, Kooy, Hasan-Caner (L), Burutay, Kemal, Vincic

Setler: 20-25, 25-21, 23-25, 17-25

Süre: 1.47 (26, 28, 31, 23)

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500