Hakem ve Gözlemci Semineri Duyurusu

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından 2017-2018 sezon öncesi “Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme Semineri” düzenlenecek.

Hakem ve Gözlemci Semineri Duyurusu

TVF tarafından yayınlanan seminer duyurusu şöyşe;

 

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından Antalya Lake & River Side Hotel’de 6-12 Eylül 2017 tarihleri arasında üç grup halinde 2017-2018 sezon öncesi “Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme Semineri” düzenlenecektir.

 

Otel rezervasyonlarının ve sınıf düzeninin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için hakem ve gözlemcilerimizin, seminere katılıp / katılmayacaklarını belirtilen katılımcı formunu 2 Haziran 2017 tarihine kadar eksiksiz doldurarak e-mail (eyup.bostanci@tvf.org.tr) veya fax (0312 221 40 20) yoluyla MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı’ya göndermeleri zorunludur. Katılımcıların konaklama ücretleri Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

 

Bildirim yapmayan hakem ve gözlemciler söz konusu seminere alınmayacak olup; 2017-2018 sezonunda voleybol faaliyetlerinde ve müsabakalarında görev alamaycaklardır.

 

Katılımcı formu için Tıklayınız.

Gruplar için Tıklayınız.

Otel linki için Tıklayınız.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultanlar Ligi’nde 21. Hafta Başladı
Sultanlar Ligi’nde 21. Hafta Başladı
Efeler Ligi’nde 20. Hafta Sona Erdi
Efeler Ligi’nde 20. Hafta Sona Erdi