Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


'Geçen sezona göre daha olgun bir takımız'

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımında antrenör Kamil Söz, oyunculardan Hümay ve Merve sezon hazırlıkları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

'Geçen sezona göre daha olgun bir takımız'

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımında antrenör Kamil Söz, oyunculardan Hümay ve Merve sezon hazırlıkları hakkında bilgi değerlendirmelerde bulundu.


Kamil Söz: ‘Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz’

“Bir aydır çalışıyoruz. Takım toparlanıyor. Eczacıbaşı ile antrenman yaptık. Eksiklerimizi görüyoruz. Yabancı oyuncular geç geldi. Takıma adapte olmaları süre alıyor. İlk maçımız İlbank ile olacak. Önemli bir maç. Transfer görüşmeleri devam ediyor. Takıma takviye yapabiliriz. Geçen yıla göre takım çok değişti. Kiralık oyuncular kulüplerine döndü. Sıfırdan takım kurmamız gerekiyordu. Lige iyi bir başlangıç yapacağımızı düşünüyorum.”

 

Hümay Topaloğlu: ‘Geçen sezona göre daha olgun bir takımız’

“Sezonu dört hafta önce açtık. Takımda eksikler ve sakat oyuncularımız var. Sezona çok iyi hazırlanıyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Bu sezon daha iyi olacak diye umuyoruz. Geçen seneye göre daha olgun bir takımız. Taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyaç duyuyoruz.”

 

Merve Gülaç: ‘Bu sezon hedeflerimiz daha büyük’

“Her gün çift idman yapıyoruz. Bu sezon genç ve tecrübeli oyuncularımız var. Hedefimiz Avrupa kupalarına gitmek. Taraftar desteğine ihtiyacımız var. Buna inanıyorum. Hedeflerimiz daha büyük bu sezon. Geçen sezon genç ve tecrübesiz bir takımdık. Bu sezon Avrupa hedefini tutturacağız. Tüm takımlar iyi oynuyor. Biz farkımızı göstereceğiz.”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500