Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Fenerbahçe'de final coşkusu

Eczacıbaşı VitrA karşısında olağanüstü bir performans sergileyerek, altın set sonunda finale yükselen Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımının oyuncuları maçın ardından sevinç gözyaşlarına hakim olamadılar.

Fenerbahçe'de final coşkusu
Eczacıbaşı VitrA karşısında olağanüstü bir performans sergileyerek, altın set sonunda finale yükselen Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımının oyuncuları maçın ardından sevinç gözyaşlarına hakim olamadılar. Maçla ilgili yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sarı Melekler, finalde karşılaşacakları Galatasaray maçına da değindiler.


Eda Erdem Dündar: “Bu takım desteği hak ediyor”
Derbi finali olacağı için inanılmaz mutluyum. Bu takım, bunu hak ediyordu. Çok zorlu maça çıktık. Takım olmayı başardık. Çok kritik bir maçtı. 13-7’den geri geldik. Her top için savaştık. Tüm takım arkadaşlarımı öpüyorum. Ben de elimden geleni yapıyorum. Takım arkadaşlarıma bir nebze yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bu gurur hepimizin. Taraftarlardan finalde bu solunu doldurmasını istiyorum. Bu takım, desteği hak ediyor. Her takımın yapabileceği bir şey değildi, yılmadık.

Polen Uslupehlivan:  “Bu bir takım oyunu ve bunu kanıtladık”
Çok mutluyuz, çok zor bir maç oynadık. Ben kendi performansımdan kesinlikle memnun  değilim ama takım arkadaşlarımın bana vermiş olduğu o destekle maçı  kazandık. Hepsine çok teşekkür ederim. Bu bir takım oyunu ve bunu kanıtladık.

Melis Yılmaz: “Hiçbir zaman vazgeçmedik”
Çok zor maç olacağını biliyorduk. Çok iyi hazırlanmıştık. Son sette nasıl bir takım olduğumuzu gösterdik. Hiçbir zaman vazgeçmedik. Tüm takım takım arkadaşlarımı kutluyorum. Bu takımda olduğum için gurur duyuyorum. Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum.

Dicle Nur Babat: “Takım muhteşem oynadı”
Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir maç oldu. Takım muhteşem oynadı. Taraftarlarımıza, staffa ve herkese teşekkür ediyorum.

Merve Dalbeler: “Şölenle şampiyonluk kupasını kazanmayı istiyoruz” 
Son 3 maçımızı rakibime kaybetmiştik. Son topa kadar savaştık ve birbirimize çok inanarak, kazandık. Gerçekten bir mucize. Taraftarlara teşekkür ediyorum. Şimdi Galatasaray ile final zamanı. Şölenle şampiyonluk kupasını kazanmayı istiyoruz. 
 
 
 
Marcello Abbondanza: "Kalbimizle oynadık ve finali hak ettik"
 
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımının antrenörü Marcello Abbondanza, Eczacıbaşı VitrA’yı altın set sonunda eleyerek finale yükselen oyuncularını tebrik etti. “Oyuncularımla gurur duyuyorum” diyen Marcello Abbondanza, “İnanılmazdı, sonunda kazandık. Harika. Finale gitmek bizim için çok önemliydi. Altın sette elde edilen 6-0’lık seri karakterdir. Bütün sezon karakter gösterdik. Kalbimizle oynadık ve finali hak ettik" ifadelerini kullandı. 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Namyelüs     2017-04-17 Sezon başından itibaren takım kurgusunu oturtamıyan Eczacıbaşı'nın şampiyon olamıyaçağı belli olmuştu.Fenerbahçe Kaptan Eda'nın liderliğinde ikinci yarı iyi bir ritim yakalayarak buralara geldi.Yarı finallerin En büyük süprizi Vakıfbank'ın elenmesiydi.Galatasaray Vakıfbank karşısında müthiş bir maç çıkardı.Finalde bu iki takımızdan da güzel bir oyun bekliyorum.