Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Fabrika Voleybol Safranbolu’da

Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Karabük-Safranbolu’da açtı.

Fabrika Voleybol Safranbolu’da

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Karabük-Safranbolu’da açtı.

 

Fabrika Voleybol’un Safranbolu’daki okulunun açılışı, Safranbolu Spor Salonu’nda düzenlenen mini voleybol şenliği ile yapıldı. Açılış; Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ile Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Çetin’in katılımlarıyla gerçekleşti.

Safranbolu Spor Salonu’na kurulan mini voleybol sahalarında, tüm gün süren şenlikte çocuklar unutulmaz bir gün yaşadılar. Kulüplerin ve okulların 6-12 yaş arası öğrencileri, aileleri ve antrenörleriyle ücretsiz katılabildiği Fabrika Voleybol Mini Voleybol Şenliği’nde, Türkiye Voleybol Federasyonu sürpriz hediyeler dağıttı.

Fabrika Voleybol Safranbolu Okulu, çalışmalarına, antrenmanların yapılacağı Safranbolu Spor Salonu’nda başladı

 

Fabrika Voleybol Safranbolu Okulu İletişim: 0539 348 20 13

fabrika voleybol safranbolu safranbolu voleybol voleybol gündem voleybol
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500