Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


CVL Ankara Bahar Kupası’nda İlk Haftanın Ardından

CVL Ankara Bahar Kupası’nda oynanan 3 maçla ilk hafta geride kaldı. Roketsan, TC Merkez Bankası ve TAI rakiplerini yenerek kupa mücadelelerine galibiyetle başladılar.

CVL Ankara Bahar Kupası’nda İlk Haftanın Ardından

CVL Ankara Bahar kupası Türkiye Petrolleri – Roketsan maçı ile start alırken Ziraat Bankası’nda forma giyen ve orta oyuncu olarak görev yapan Emre Savaş, maçın ve kupanın ilk servis atışını yaptı.

 

Böyle bir organizasyonun başlangıçında yer almaktan mutlu olduğunu ifade eden Emre Savaş, “Ankara için, voleybol için, kurum ve şirketlerde çalışan sporseverler için CVL Ankara’nın başlıyor olması çok güzel. Herkesi buraya davet edelim. Duyduğuma göre iki sezondur basketbol branşında çok güzel işler yapılmış. Bunun yansıması olarak da voleybol organizasyonu hayata geçiriliyor. Tüm takımlara başarılar dilerken burada olduğum için de mutlu olduğumu belirtemk isterim” dedi.  

 

CVL Ankara Kurucusu Ersin Eroğlu ise maç öncesinde yaptığı konuşmada tüm takımlara başarılar dilerken, “İstanbul’dan sonra Ankara’da da CVL organizasyonumuz başlıyor. Yıl sonunda olmasını planladığımız lig için de ilk adımımızı atmış olduk. Bu yola çıkarken bize çok destek veren  Voleybol Federasyonumuza ve Ankara İl Temsilciliğini  teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Geride kalan 3 maç sonunda yapılan değerlendirmelerde 3-2’lik set sonucunda Aselsan’ı yenen TAI “Haftanın Takımı” olurken, TAI takımının Antrenörü Tayfun Erkenci “Haftanın Antrenörü”, TAI takımının oyuncusu Mustafa Süyüm ise 25 sayılık performansı ile “Haftanın Oyuncusu” oldu.

 

Haftanın altısında ise şu isimler yer aldı;

Mustafa Süyüm (TAI)

Çağla Akalın (TAI)

Çağlar Sayan (Aselsan)

Emre Alavanda (Türk Telekom)

Zeki Çınar (Roketsan)

Emrah Aral (TC Merkez Bankası)

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500