CVL 2018 Başlıyor

Özel ve kamu sektöründen kurumlar ve şirketler basketboldan sonra voleybol için salona iniyor...

CVL 2018 Başlıyor

Geçtiğimiz sene düzenlenen Bahar Kupası’nda Ankara’da TAI, İstanbul’da ise Borusan şampiyonu olmuş, Alanya’da yapılan Türkiye finallerinde ise Türk Telekom şampiyonluğa ulaşırken TAI ikinci, Borusan takımı ise Türkiye üçüncüsü olmuştu. 


Bu yıl lig düzeyinde gerçekleştirilecek ve 2018 Mart ayı sonunda başlatılması planlanan ligde mücadele edecek takımlardan şampiyon olacak olan Ankara takımı, CVL İstanbul Voleybol Ligi’nde şampiyon olan takım ile Antalya’da 2018 Türkiye şampiyonu olmak için karşılaşacak.

Şirket ve kurumların isim ve markalarıyla temsil edileceği ligde; kurum çalışanlarından oluşan takımlarda, oyuncuların amatör/bölgesel hariç lisanslı olarak Vestel Efeler ve Venüs Sultanlar ligi ile 1.2 ve 3. liglerde lisanslı olarak oynamıyor olması, stajyer olmaması , şirket çalışanı olması gibi şartlar aranıyor. CVL yönetmeliklerine göre şirketler %50+ hissesi olduğu iştiraklerinden de oyuncu kadrolarında bulundurabiliyorlar. 

TVF kurallarına göre oynanacak ligde ve karşılaşmalarda TVF lig hakemleri görev yapacak. Hafta sonları TED Üniversitesi Spor Salonları’nda oynanacak müsabakalarda Data Volley sistemi ile istatistik verileri tutulacak, maçlar web tv üzerinden canlı yayınlanacak, fotoğraf ve video uygulamaları sosyal medyada duyurulacak, www.cvlturkiye.com sitesinde lig ve kupa karşılaşmalarının özeti ve tüm verileri yayınlanacak.

KLJ Spor Organizasyon (www.kljsports.com) tarafından düzenlenen ve 2018 Mart-Haziran aylarında yapılacak  olan “CVL Ankara Kurumlararası Voleybol Ligi – 2018”  için bilgi, kayıt ve müracaatlarla ilgili olarak www.cvlturkiye.com , info@cvlankara.com ve  info@cvlturkiye.com adreslerinden bilgi alınabilir. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temsilcilerimiz Avrupa'da Puan Arıyor
Temsilcilerimiz Avrupa'da Puan Arıyor
Cim-Bom, Arkas'a ilk raundu verdi!
Cim-Bom, Arkas'a ilk raundu verdi!