Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Cim-bom, Kartal’a nefes aldırmadı!

Efeler Ligi 7. Hafta derbi karşılaşmasında Galatasaray HDI Sigorta konuk ettiği ezeli rakibi Beşiktaş’ı set vermeden 3-0 mağlup etti.

Cim-bom, Kartal’a nefes aldırmadı!

Efeler Ligi 7. Hafta derbi karşılaşmasında Galatasaray HDI Sigorta konuk ettiği ezeli rakibi Beşiktaş’ı set vermeden 3-0 mağlup etti. Cim-Bom maçı bloktan 10, servisten 7, rakip takım hatasından19 ve ataktan da aldığı 39 sayı ile kazandı. Maçın en skorer oyuncusu 13 sayı ile Galatasaray’dan Akhrem ile Beşiktaş’tan Batuhan oldu. Onları 11 sayı ile Galatasaray’dan Daudi takip etti.

 

CİM-BOM İLK SETİ FARKLI ALDI!

Maça iyi başlayan ev sahibi Galatasaray oldu. Üst, üste aldığı sayılarla skoru 7-3 lehine çevirdi. Teknik molayı da 12-6 önde geçti.  Sonraki sürelerde de üstün oyununu sürdüren Cim-Bom Daudi, Akhrem, Yasin ve Todorov’un etkili servis ve smaçlarıyla seti 25-17 farklı aldı.

 

KIRAN, KIRANA GEÇEN SETİ DE GALATASARAY ALDI!

Maçın ikinci seti ilk setin aksine karşılıklı alınan sayı ve beraberliklerle başladı. Bu setin de teknik molasını Galatasaray 1 sayı fark ile 12-11 önde tamamladı. Teknik mola sonrası beraberlikler sürdü. Maçta büyük bir çekişme ve heyecan yaşandı. Kıran, kırana geçen set bir ve ikişer sayılık farkla devam etti. Skor da 23-22 Galatasaray’ın lehine oldu. Beşiktaş 23-23’de beraberliği yakaladı. Melih’in smaçı skoru 24-23 yaptı. Hüseyin’in etkili servisi ve Galatasaray’ın üçlü bloğu Cim-Bom’a bu seti de 25-23 kazandırdı. 

 

SARI KIRMIZILILAR ÜÇÜNCÜ SETTE RAKİBE NEFES ALDIRMADI!

İki seti alıp büyük moral bulan Sarı-Kırmızılılar, üçüncü sete de iyi başladılar. Bu setin de teknik molasını 12-9 önde kapadılar. Teknik mola sonrası Beşiktaş oyundan iyice düştü. Antrenörleri oyuncu değiştirerek seti almaya çalışsa da, Galatasaray buna izin vermedi. Lberolar Can ve Onurcan iyi manşet aldılar. Kaptan Hüseyin takımı iyi oynattı.  Akhrem, Melih, Doğukan ve Daudi’nin de takımlarına kazandırdıkları sayılarla seti 25-13 gibi farklı skorla aldı. Maçı da 3-0 kazandı. Maçın  

 

TOPLU SONUÇLAR:

Galatasaray-Beşiktaş: 3-0

Maliye Piyango- Afyon Belediyesi Yüntaş: 3-0

Torul Gençlik- Halkbank: 0-3

Arkas- İst.BŞB.: 3-0

Ziraat Bankası-İnegöl Belediyesi: 3-1

 

GALATASARAY HDI SİGORTA- BEŞİKTAŞ: 3-0

SALON: Burhan Felek

HAKEMLER: Caner Çıldır- Yılmaz Duman

SETLER: 25-17, 25-23, 25-13

SÜRE:  70 Dk. (22, 28, 20 )

GALATASARAY HDI SİGORTA: Emin 4, Daudi 11, Akhrem 13, Todorov 4, Hüseyin 5, Yasin 4, Can (L), Onurcan (L), Melih 5, Ertuğrul 3, Doğukan 6, Ufuk -, Boğaçhan -.

BEŞİKTAŞ: İlker 7, Muhammet 5, Baran 5, Batuhan 13, Ahmet 7, Onur 1, Oğuzhan (L), Ahmet -, Serhat -, Mert -.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500