Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Cengiz GÖLLÜ Anıldı

Türk Voleyboluna sporcu, teknik adam ve yönetici olarak yıllarca hizmet veren Türk Voleybolunun duayeni Cengiz Göllü vefatının üçüncü yıl dönümü olan 20 Aralık'ta kabri başında anıldı.

Cengiz GÖLLÜ Anıldı

Türk Voleyboluna sporcu, teknik adam ve yönetici olarak yıllarca hizmet veren Türk Voleybolunun duayeni olup voleybolun unutulmaz isimleri arasında yer alan Cengiz Göllü hocamız vefatının üçüncü yıl dönümü olan 20 Aralık'ta kabri başında anıldı.

 

76 yaşında hayata gözlerini yuman hocamız için Bursa'daki mezarı başında düzenlenen törene başta eşi Hümeyra hanım, kızı Arzu, torunu ve aile yakınları ile önceki dönemlerde Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı yapmış olan kadim dostu Erol Ünal Karabıyık, Türkiye Federasyon Üyesi Ersin Yılmaz, Voleybol Vakfı Başkanı Jeyan Erben, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkan Vekili Ahmet Köken, Voleybol Şube Yöneticisi Murat Mestan, önceki dönem Merkez Hakem Komitesi Üyesi Yaşar Yılmaz ve eşi Gülten Yılmaz, ilk uluslararası voleybol hakemlerimizden Sani Gülle ve eşi Seray Gülle, antrenör Emin İmen, Vova Spor Kulübü antrenörü Nizamettin Çakır ve yardımcısı Seray Doğan, eski milli voleybolculardan Faruk Saran, İstanbul gazetecilerinden Tayya Sümen ve Bursa gazetecilerinden Tekin Ateşnal, Ahmet Cemal Ekentok ile çok sayıda sevenleri katıldı.

Tören sonrası eşi Hümeyra Göllü törene katılanlara restorantta yemek verdi. Katılımları için ayrı, ayrı teşekkür etti.

Cengiz Göllü hocamızın kadim dostu olan önceki Federasyon Başkanı Erol Ünal Karabıyık.”Türk Voleybolu bu günlere geldiyse bunda Cengiz hocamızın büyük payı var. Bunu hiçbir kimse inkar edemez. Bizlerde hocamızı hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız. Anılarıyla yaşatacağız. Mekanı cennet olsun” şeklinde konuştu.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500