Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Bursa Voleybol GSK Yetim Kaldı

2.lig Erkekler Voleybol ligindeki tek temsilcisi Bursa Voleybol Gençlik Spor Kulübü Kurucular kurulu başkanı tabiri caizse babası, değerli eğitimci , yazar ve spor aşığı sn Ali BİNGÖL hakkın rahmetine kavuştu.

Bursa Voleybol GSK Yetim Kaldı

2008 yılında kurulan Bursa merkezin 2.lig Erkekler Voleybol ligindeki tek temsilcisi Bursa Voleybol Gençlik Spor Kulübü Kurucular kurulu başkanı tabiri caizse babası, değerli eğitimci, yazar ve spor aşığı Sn Ali BİNGÖL hakkın rahmetine kavuştu.

 

Başkan Tanju GÜÇLÜ, Ali Bingöl'ün vefatının ardından şu açıklamalarda bulundu;
 
Bu gün acım çok büyük. En zor zamanımda yanımda olan ağabeyliği babalığa yakın olan büyük bir değer, öğretmenlik mesleğinin duayeni, çok kıymetli müdürüm. Bursa  Voleybol GS Kulübünün ortaya çıkmasındaki en büyük etken, bu gün sizlere bu sıfatlarla yazı yazmamı  sağlayan,  en zor zamanlarında maddi manevi yanımda olan değerli büyüğüm adam gibi adam bilgi küpü, sırdaşım,kılavuzum canım. Şahin YILMAZ İlköğretim Okulu efsane Müdürü sn Ali BİNGÖL 'ü kaybetmenin acısındayım. Yattığın yer nur olsun yüce insan. Bana ve Kulübümüz Bursa Voleybol GSK ya yaptığın katkıyı hiç unutmuyacağım.
Güle güle BÜYÜK İNSAN. 
 
Cenaze bugün (11.01.2017) Nilüfer Karaman Camii'nden Öğle Namazına mutakip kılınarak, Yeniceabat mezarlığına defnedildi.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500