Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Bursa Voleybol Ekibine Takviye

Ali İDRİSOĞLU'nu Bursa Voleybol GSK li yapan imzalar, kulüp binasında başkan Tanju GÜÇLÜ ve Kulüp Sözcüsü Asbaşkan Bekir METİN'inde katılımıyla atıldı.

Bursa Voleybol Ekibine Takviye
Ali İDRİSOĞLU'nu Bursa Voleybol GSK li yapan imzalar, kulüp binasında başkan Tanju GÜÇLÜ ve Kulüp Sözcüsü  Asbaşkan Bekir METİN'inde katılımıyla atıldı. 
 
Asbaşkan Bekir METİN  yaptığı açıklamada Bursa Voleybol GSK artık bir Bursa Şehir Markası olmuştur. Bursalı  spor yöneticileri ve antrenörleri olarak elimizi taşın altına sokma zamanı  gelmiştir. Başkanımız sn Tanju GÜÇLÜ 10 yıldır Bu bayrağı şerefli bir şekilde ikinci Başkanımız sn Kenan MEŞE ile beraber  taşımaktadır. Bizlerde bu yolda kendilerine  destek olmaktayiz. Bu yıl yönetim kurulu daha aktif olarak görev alacak ve Sayın Başkanımızın yükünü hafifleterek, birlikten kuvvet doğmasını sağlayacaktır. Sn Ali İDRİSOĞLU bu çalışmaların ilkidir. Teknik heyetimize güç katmıştır. Bu sezona kadar, Başkanımız aynı zamanda Kulübümüzün Antrenörlük görevinide üslenmekteydi, Bu sezondan itibaren takımımız çağı yakalayan yenilikçi,teknolojiyi kullanan marka değeri oluşmuş bir yapıdadır. Bizler başarıya koşan spor adamları olarak. Bursa Voleybol markası altında başarılara imza atma heveslisiyiz, bunu başaracağımızada eminiz. Bu gün değerli hocamızı Bursa Voleybol GSK li yapan imzaları  attık. Başkanımız sn Tanju GÜÇLÜ, Voleybol Şube sorumlumuz sn Osman BABAGİRAY yeni transferler üzerinde çalışmaktadır. Bu transferler sonuçlanmak üzeredir. Sonuçlarını siz değerli basın mensupları ile paylaşma heyecanı içerisindeyiz. Kulübümüz bünyesine Türk Voleybolunun yakinen tanıdığı bir antrenör daha katmak istemekteyiz, görüşmeler sürmektedir. Temel amacımız Bursa ve Bursa Voleyboludur diyerek sözlerini tamamladı. 
 
Antrenör Ali İDRİSOĞLU ; Bursa Voleybol GSK ailesinde olmaktan mutluluk duyduğunu, takımın kuruluş yılını hatırladığı Başkan sn Tanju GÜÇLÜ nün ve ekibinin Bursa ve Voleybol sevgisine yakinen şahitlik ettiğini dile getirerek, bu günden itibaren, tek amacının Bursa Voleybol GSK nın başarısı olduğunu söyledi. Beni bu göreve laik gören Başkanımız sn Tanju GÜÇLÜ nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. diyerek sözlerini noktaladı. 
 
Ali İDRİSOĞLU 
Uzun yıllar 1.lig dahil Voleybol oynadı. Antrenörlüğe Bursa Emniyet sporda başladı. sırasıyla Tofaş, Yenişehir Belediyespor, inegöl Belediyespor ve Keşan Gençlik Spor Kulüplerinde çalıştı. Efeler ligine ve Milli Takımlarımıza bir çok sporcu yetiştiren İDRİSOĞLU iki Kız çocuğu babasıdır. 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500