Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


'Bu sene bambaşka olacak'

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı oyuncuları Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

'Bu sene bambaşka olacak'

Filenin Aslanları, antrenman sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Yardımcı antrenör Umut Çakır ve oyuncularımızın açıklamaları şu şekilde:

UMUT ÇAKIR

“İstanbul’daki hazırlıklarımızı bitirdik. Sezona başlayacağımız için heyecanlıyız. Arkas maçını kazanarak lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Açıkçası her maçı kazanmak bizim hedefimiz. Geçen seneki derecemizden daha yukarıda bir derece elde edip Avrupa Kupaları’na katılmak istiyoruz. Deplasman da olsa bütün maçları kazanmak için gidiyoruz.”

KAPTAN HÜSEYİN KOÇ

“Bizim için 8 aylık uzun bir periyot başlıyor. İyi başlayıp, iyi gitmek istiyoruz. 50 gündür çok iyi hazırlanıyoruz. Önemli olan iyi hazırlanmak değil maçta ne gösterdiğiniz. Bu sene ben daha ümitliyim. Hedefimiz ilk 4’e girebilmek. İzmir’deki Galatasaray taraftarlarına ihtiyacımız var. Güzel bir maç olacak. Arkas güçlü bir ekip. Yeni bir takımız, yeni hedeflerimiz, yeni umutlarımız var. Bu sene daha tecrübeliyiz. Kazandıkça açılan bir takımız. Bu sene bambaşka olacak. Galatasaraylı arkadaşlarımızı bütün maçlara bekliyorum.”

DAUDI OKELLO

“Galatasaray’a gelmem de yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Galatasaray formasıyla ilk maça çıkacağım için heyecanlıyım.”

DOĞUKAN ULU

“Güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. İyi bir performans sergiledik takım olarak. İlk maçımızı almak istiyoruz. İzmir zorlu bir deplasman. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz.”

TEODOR TODOROV

“Herkese çok teşekkür ederim öncelikle. Türkiye Ligi’ni henüz çok iyi bilmiyorum. Takımımız iyi bir durumda. Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Umarım bunun karşılığını maçta alırız.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500