Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


'Bir üst tura çıkacağız'

Galatasaray Bayan Voleybol Takımında Kaptan Neslihan Demir Güler ve Gizem Karadayı, Halkbank galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundular.

'Bir üst tura çıkacağız'

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, Play Off Çeyrek Final 2. maçında Halkbank’ı 3-0 mağlup ederek seride durumu 1-1’e getirdi. Karşılaşma sonrası Kaptan Neslihan Demir Güler ve Gizem Karadayı, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

 

Halkbank maçına çok iyi konsantre olarak iyi çalıştıklarını dile getiren kaptan Neslihan Demir Güler, “Bizim için bir maçtı. Tamam mı, devam mı maçıydı. Çok iyi konsantre olduk, çok iyi antrenman yaptık. Önemli bir galibiyetti. 3-0 net bir skor olması da bizim için sevindirici önümüzdeki maç için. Şu an bir şey belli değil. Seride durum 1-1 oldu. Cuma günü oynayacağımız maça full bir şekilde konsantre olup öyle çıkmamız lazım. İnşallah yolumuz açık.” ifadelerini kullandı.

Maça çok iyi hazırlandıklarını belirten Gizem Karadayı ise “İlk maçı 3-2 kaybettik. Halkbank karşısında basit hatalar yaptık. Onlar da çok iyi oynadı ve 3-2 kazandı. Bu maça çok iyi hazırlandık. Geri dönüşü olmayan bir maçtı. Takımı tebrik ediyorum, Halkbank’ı tebrik ediyorum. Bugün çok az hata yaptık. O yüzden maça bu daha güzel bir şekilde yansıdı. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Cuma günü de herkesi bekliyoruz. İnşallah Cuma günü de kazanıp bir üst tura çıkacağız.” şeklinde konuştu.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500