Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Bergama Doğa'da 6'da 6 sevinci

Bu sezon kurulmasına rağmen Bayanlar Voleybol 2. Ligi'nde ilk 6 maçını kazanarak dikkatleri üzerine çeken Bergama Doğa Spor Kulübü, adım adım 1. Lig'e doğru ilerliyor.

Bergama Doğa'da 6'da 6 sevinci

Bu sezon kurulmasına rağmen Bayanlar Voleybol 2. Ligi'nde ilk 6 maçını kazanarak dikkatleri üzerine çeken Bergama Doğa Spor Kulübü, adım adım 1. Lig'e doğru ilerliyor. Son olarak seyircisi önünde Mavi Ege'yi 25-15, 25-17 ve 25-17'lik setlerle 3-0 mağlup eden 'Kuzey'in Sultanlar'ı üst üste 6. galibiyetini aldı. 6 maçın 5'ini 3-0'lık sonuçla kazanan sadece Özateş' 3-2'lik skorla geçen yeşil-sarılı ekip 6 maçta rakiplerine toplam 2 set verdi. 

"Yeni ancak hedefi yüksek olan bir takımız" diyen Bergama Doğa Spor Kulübü Başkanı Levent Akçay, "İlk kez Bergama Doğa çatısı altında toplanan oyuncular kısa sürede bir takım ruhu oluşturdu. Hedefimiz bir an önce 1. Lig'e çıkmak ve Bergama'nın adını daha iyi platformlarda duyurabilmek. Bergama halkının bize gösterdiği ilgi ve desteğe çok teşekkür ediyoruz" dedi. Hedefi olan genç oyunculardan kurulu bir ekiple yola çıktıklarını belirten Antrenör Cemal Acar ise, "Çalışmayı seven, kaybetmeyi kabullenmeyen bir takım yaratmaya çalıştık, aldığımız sonuçlar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu tempo ile ligi sürdürmek ve son düdük çaldığında Bergama Doğa Spor Kulübü'nü bir üst ligde görmek en büyük dileğimiz" dedi.

bergama doğa koleji bergama voleybol voleybol gündem voleybol
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500