Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Bergama Doğa nefesini tuttu

Türkiye Voleybol 2. Ligi Yarı Final Grubu’nu başarıyla geçen Bergama Doğa Gençlik, Muğla’daki Final Grubu’nda ilk maçını 15 Mart Perşembe günü saat 16.00’da Özateş ile yapacak.

Bergama Doğa nefesini tuttu

Türkiye Voleybol 2. Ligi Yarı Final Grubu’nu başarıyla geçen Bergama Doğa Gençlik, Muğla’daki Final Grubu’nda ilk maçını 15 Mart Perşembe günü saat 16.00’da Özateş ile yapacak. Normal sezonda aynı grupta yer aldığı Özateş’i yenerek 4’lü gruba avantajlı başlamak isteyen yeşil-beyazlı ekip gözünü 1.Lig’e dikti. Yarı final Grubu’nda Cumhuriyet Üniversitesi’ni 3-0, Merinos’u 3-2 yenerek Final Grubu’na kalan Bergama Doğa Gençlik tek yenilgisini Balıkesir DSİ’den almıştı.

 

‘Kuzey’in Sultanlar’ı Final Grubu’ndaki ikinci maçını 16 Mart Cuma günü Keçiören Belediye Bağlum Spor, üçüncü ve son maçını ise 17 Mart Cumartesi günü Halkbank ile yapacak. Grupta ilk 2 sırayı alacak ekip adını 1. Lig’e yazdıracak. Bergama Doğa Gençlik Başkanı Levent Akçay, tüm emeklerin sonucunu vereceği sezonun son 3 maçına geldiklerini belirterek, “Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu son engeli de başarıyla aşıp hedefimize ulaşmak istiyoruz. Yeni bir kulüp olmamıza rağmen hedefimizi yüksek tutup 1. Lig’e çıkmayı amaçladık. Artık bu amacımızın son bölümündeyiz. 3 maçtan en az 2’sini kazanarak ilk yılımızda koyduğumuz hedefe ulaşmak istiyoruz. Oyuncularıma ve teknik heyete güvenim tam” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500