Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Bergama Doğa Cup'ta Şampiyon Rota Koleji!

Sezon öncesi hazırlıklarını özel maçlar serisiyle sürdüren Rota Koleji, Bergama Doğa Spor Kulübü’nün düzenlediği ‘Bergama Doğa Cup’ta şampiyonluğa ulaştı.

Bergama Doğa Cup'ta Şampiyon Rota Koleji!

Sezon öncesi hazırlıklarını özel maçlar serisiyle sürdüren Rota Koleji, yeni kurulan ve bu sezon Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Bergama Doğa Spor Kulübü’nün düzenlediği ‘Bergama Doğa Cup’ta şampiyonluğa ulaştı.

Bergama’da 3 gün süren turnuvanın ilk iki maçında Yunanistan’ın Orestiades ve İzmir Büyükşehir Belediyespor’u yenen Rota Koleji, turnuvanın finalinde ev sahibi Bergama Doğa Spor Kulübü ile karşılaştı. Rakibini 25-16, 19-25, 25-19 ve 25-12’lik setlerle 3-1 mağlup eden Rota Koleji bu anlamlı kupanın sahibi oldu. Turnuvada 2 galibiyet 1 yenilgi alan Bergama Doğa Spor Kulübü ikinci, İzmir Büyükşehir Belediyespor üçüncü ve Yunanistan’ın Orestiades takımı ise dördüncü oldu. Turnuva sonrası şampiyon olan Rota Koleji’nin kaptanı Ayşe, kupasını Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’ten aldı. İkinci olan Bergama Doğa Spor Kulübü kaptanı Yağmur, kupasını ise ev sahibi kulübün başkanı Levent Akçay’ın elinden aldı.

 

 

ROTA KOLEJİ-BERGAMA DOĞA SPOR KULÜBÜ: 3-1

 

HAKEMLER:  Emine Uçar, Fikret Fidan

ROTA KOLEJİ: Ayşe Demir Dil-Selcan Partal- Ecem Bayraktaroğlu- Şeyma Nur Akbulut - Gülcan Göçmen - İrem Uçar - Buse Karadan - Nergis Özcan - Nazlı Alkan - Gülşah Olcay - Tuana Köse - Nehir Kurtulan - Şevval Sürücü - Cerağ Gizem Düzeltir

Antrenörler : İlker ALKAN - Engin ENERGİN, Teoman TOPÇU

BERGAMA DOĞA SPOR KULÜBÜ: Yağmur AYDEMİR - Tuğçe DOLAR - Zeynep KAYA - Ümran AKTÜRK - Ece Eylül ÇELİK - Büşra AKCAN - Ayda ÖNAL - Aslı ERDİ - Meltem KUYDERE -Aleyna BAŞAK - Hande SALIŞ - Müge KILIÇOĞLU - Neslihan ÇENGELTEPE - Gülcan YILMAZ

Antrenörler: Cemal ACAR - Enver B.ÜSTÜN

SETLER : 25-16 / 19-25 / 25-19 / 25-12  3-1

SÜRE: 105 dakika 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500