Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Başlıyor

Nilüfer Belediyesi ev sahipliğinde organize edilecek 2017 Balkan Voleybol Şampiyonası, 29 Eylül 2017 Cuma günü Balkan Mahallesi’nde kurulan yeni plaj voleybolu sahalarında oynanacak ana tablo karşılaşmalarıyla başlayacak.

Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Başlıyor

29 Eylül – 01 Ekim 2017 tarihleri arasında Nilüfer Belediyesi ev sahipliğinde organize edilecek 2017 Balkan Voleybol Şampiyonası, 29 Eylül 2017 Cuma günü Balkan Mahallesi’nde kurulan yeni plaj voleybolu sahalarında oynanacak ana tablo karşılaşmalarıyla başlayacak. 01 Ekim 2017 Pazar günü her iki kategoride oynanacak yarı final, üçüncülük – dördüncülük ve final müsabakalarıyla sona erecek turnuvada, dereceye girecek sporculara toplam 4.000 EURO para ödülü dağıtılacak. Müsabakaları AS TV naklen yayınlanacak.

 

Erkekler kategorisinde sekiz, bayanlar kategorisinde ise beş ekibimizin mücadele edeceği 2017 Balkan Voleybol Şampiyonası’nda şu takımlar mücadele edecek;

 

 

ERKEKLER KATEGORİSİ

TAKIM İSMİ

BİRİNCİ OYUNCU

İKİNCİ OYUNCU

ÜLKE

Kolaric / Klasnic

Lazar Kolaric

Djordje Klasnic

Sırbistan

Giginoğlu / Mermer

Murat Giginoğlu

Hasan Hüseyin Mermer

Türkiye

Dumek / Bercik

Jan Dumek

Vaclav Bercik

Çekya

Cebeci / Sağır

Ali Cebeci

Ali Berke Sağır

Türkiye

Nurettin / Özdemir

Ali Osman Nurettin

Yusuf Özdemir

Türkiye

Ulutaş / Yıldırım

Emirhan Ulutaş

Hasan Hüseyin Yıldırım

Türkiye

Şekerci / Akdoğan

Selçuk Şekerci

Emir Akdoğan

Türkiye

Badiceanu / Virlan

Lucian Badiceanu

Robert Virlan

Romanya

Göğtepe / Göğtepe

Volkan Göğtepe

Hakan Göğtepe

Türkiye

Çıvgın / Ayırıcı

Mehmet Çıvgın

İsmail Ayırıcı

Türkiye

Kotsilianos / Kostopoulos

Georgios Kotsilianos

Vasileios Kostopoulos

Yunanistan

Niopas / Papadimitriou

Dimitrios Niopas

Thodoris Papadimitriou

Yunanistan

Berisha / Mustafa

Armend Berisha

Faton Mustafa

Kosova

Moroldo / Mehedinteanu

Bogdan Moroldo

Mehedinteanu Bogdan

Romanya

Balıbey / Yıldırım

Burak Balıbey

Dündar Yıldırım

Türkiye

 

 

BAYANLAR KATEGORİSİ

TAKIM İSMİ

BİRİNCİ OYUNCU

İKİNCİ OYUNCU

ÜLKE

Matei / Vaida

Adriana-Maria Matei

Beata Vaida

Romanya

Trans / Tyndeskov

Line Trans Hansen

Maria Elisabeth Tyndeskov

Danimarka

Matic / Milosevic

Milena Matic

Marija Milosevic

Sırbistan

Karagkouni / Tsopoulou

Panagiota Karagkouni

Konstantina Tsopoulou

Yunanistan

Nezir / Celebi

Merve Nezir

Merve Çelebi

Türkiye

Vence / Eryıldız

Aleyna Vence

Buğra Eryıldız

Türkiye

Mishonova / Dinova

Irena Mishonova

Asya Dinova

Bulgaristan

Manaci / Spiliotopoulou

Dimitra Manavi

Aliki Alexandra Spiliotopoulou

Yunanistan

Jashari / Ramadani

Vildane Jashari

Valmira Ramadani

Kosova

Çağlayan / Korusu

Gizem Çağlayan

Hatice Can Tonbul

Türkiye

Bektaş / Ergüven

Roda Bektaş

Büşra Ergüven

Türkiye

Bakar / Alam

Başak Bakar

Aysun Suna Alam

Türkiye

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultanlar Ligi’nde, 8. Hafta Sona Erdi
Sultanlar Ligi’nde, 8. Hafta Sona Erdi
Derbinin galibi Fenerbahçe oldu!
Derbinin galibi Fenerbahçe oldu!