Avrupa’da Türk hakem rüzgarı

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 2017-2018 sezonunda Avrupa Kupaları'nda görev alacak hakemleri açıkladı.

Avrupa’da Türk hakem rüzgarı

2017-2018 Avrupa kupalarında görevlendirilen uluslararası voleybol hakemlerimiz şu isimlerden oluşuyor: Ozan Çağı Sarıkaya, Erdal Akıncı, Nurper Özbar, Sadettin Deneri, Onur Hoşnut, Arzu Emiroğlu, İsmail Yıldırım, Hatice Özmen Yıldız, Meryem Tekol Pelenk, Bülent Bozkurt, Deniz Demir Güvenç, İlhami Şenyurt, Serdar Nişancıoğlu, Yavuz Akdemir, Ramazan Çevik, Erol Akbulut, Ali Bağde, Cihat Fırıncıoğlu, Ebru Ayata, Tuncay Kandemir ve Burhan İlhan.

 

Uluslararası voleybol hakemlerimiz; Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde yedi, CEV Kupası’nda altı ve CEV Challenge Kupası’nda 19 olmak üzere 32 karşılaşmada ülkemizi temsil edecekler.

 

Uluslararası arenada ülkemizi temsil edecek hakemlerimize başarılar dileriz.

 

2017-2018 Voleybol Sezonu CEV Avrupa Organizasyonları’nda Görevli Türk Hakemlerimiz

 

ADI SOYADI

TURNUVA

TAKIMLAR

GÖREV

Ozan Çağı SARIKAYA

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu-Erkekler

KV Luboteni FERIZAJ-Abiant GRONINGEN

Başhakem

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu-Kadınlar

309/310 Nolu Maçların Galibi-Yenisei KRASNOYARSK

Yardımcı Hakem

Erdal AKINCI

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu-Kadınlar

ZOK Bimal Jedintsvo BRCKO-Nova KBM Branik MARIBOR

Yardımcı Hakem

Nurper ÖZBAR

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu-Kadınlar

Linamar BEKESCSABAI RSE-Imoco Volley CONEGLIANO

Yardımcı Hakem

Sadettin DENERİ

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu-Kadınlar

Rocheville Le CANNET-Minchanka MINSK

Başhakem

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu-Erkekler

Jihostroj CESKE BUDEJOVICE-Ford Store Levoranta SASTAMALA

Yardımcı Hakem

Onur HOŞNUT

CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu-Erkekler

Spacer’s TOULOUSE VB-Vojvodina NS Seme NOVI SAD

Başhakem

Arzu EMİROĞLU

CEV Cup Erkekler 16'lı Final

Dukla LIBEREC-Şampiyonlar Ligi 3.Tur 013/014 Nolu Maçların Mağlubu

Yardımcı Hakem

İsmail YILDIRIM

CEV Cup Erkekler 16'lı Final

Lauanne UC-Tricolorul MVP PLOIESTI

Yardımcı Hakem

CEV Cup Kadınlar 16'lı Final

Şampiyonlar Ligi 2.Tur 303/304 Nolu Maçların Mağlubu-Maccabi XT HAIFA

Başhakem

Hatice ÖZMEN YILDIZ

CEV Cup Kadınlar 16'lı Final

Volley DUEDINGEN-Şampiyonlar Ligi 2.Tur 301/302 Nolu Maçların Mağlubu

Başhakem

CEV Cup Kadınlar 16'lı Final

Pomi CASSALMAGIORE-VS SNEEK

Yardımcı Hakem

Meryem TEKOL PELENK

CEV Cup Erkekler 16'lı Final

United Volleys RHEIN MAIN-MONTPELLIER Volley UC

Yardımcı Hakem

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

NANTES VB-RANDABERG IL

Yardımcı Hakem

CEV Challenge Cup Kadınlar 2. Tur

Sharks CHARLEROI-Pölkky KUUSAMO

Başhakem

Bülent BOZKURT

CEV Challenge Cup Erkekler 16'lı Final

Mladost ZAGREB-CEZ KARLOVARSKO

Başhakem

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

Viteos NEUCHATEL Universite-HOLTE IF

Başhakem

Deniz DEMİR GÜVENÇ

CEV Challenge Cup Erkekler 16'lı Final

Bunge RAVENNA-2.Tur 219/220 Nolu Maçların Galibi

Yardımcı Hakem

CEV Challenge Cup Erkekler 2. Tur

ACS Volei Municipal ZALAU-Benfica LISBOA

Başhakem

İlhami ŞENYURT

CEV Challenge Cup Erkekler 16'lı Final

KDS Sport KOSICE-CSA Steaua BUCURESTI

Başhakem

CEV Challenge Cup Kadınlar 2. Tur

UVC Holding GRAZ-Slavie EU BRATISLAVA

Başhakem

Serdar NİŞANCIOĞLU

CEV Challenge Cup Erkekler 16'lı Final

Penzügyör BUDAPEST-Gazprom Ugra SURGUT

Başhakem

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

Olympiacos SFP PIRAEUS-2.Tur 507/508 Nolu Maçların Galibi

Yardımcı Hakem

Yavuz AKDEMİR

CEV Challenge Cup Erkekler 16'lı Final

215/216 Nolu Maçların Galibi-Biogas Volley NAFELS

Yardımcı Hakem

Ramazan ÇEVİK

CEV Challenge Cup Erkekler 16'lı Final 2.Tur

207/208 Nolu Maçların Galibi-Orion DOETINCHEM

Yardımcı Hakem

Erol AKBULUT

CEV Challenge Cup Erkekler 2. Tur

Volejbal BRNO-Mladost Ribola KASTELA

Yardımcı Hakem

Ali BAĞDE

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

Balkan Kupası Şampiyonu-Tent OBRENOVAC

Yardımcı Hakem

Cihat FIRINCIOĞLU

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

Levski SOFIA-CSM TARGOVISTE

Başhakem

Ebru AYATA

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

Stiinta BACAU-Azerrail BAKU

Başhakem

Tuncay KANDEMİR

CEV Challenge Cup Erkekler 2. Tur

Hapoel KFAR SABA-Nea Salamina FAMAGUSTA

Yardımcı Hakem

CEV Challenge Cup Kadınlar 16'lı Final

CSM TARGOVISTE-Levski SOFIA

Başhakem

Burhan İLHAN

CEV Challenge Cup Kadınlar 2. Tur

VB NÖ Sokol SCHWECHAT-ZOK OSIJEK

Yardımcı Hakem

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultanlar Ligi’nde, 8. Hafta Sona Erdi
Sultanlar Ligi’nde, 8. Hafta Sona Erdi
Derbinin galibi Fenerbahçe oldu!
Derbinin galibi Fenerbahçe oldu!