Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


Alkışlar Rota Koleji’ne

Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda güçlü rakipleri önünde yabancısız, altyapı ağırlıklı genç kadrosuyla mücadele eden Rota Koleji, İzmir Büyükşehir Belediye’yi 3-1 yenerek 10. hafta sonunda ilk 4 içine girmeyi başardı.

Alkışlar Rota Koleji’ne

Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda güçlü rakipleri önünde yabancısız, altyapı ağırlıklı genç kadrosuyla mücadele eden Rota Koleji, İzmir Büyükşehir Belediye’yi 3-1 yenerek 10. hafta sonunda ilk 4 içine girmeyi başardı. Şampiyonluk hedefiyle sezona giren yüksek bütçeli rakiplerini sollayan Rota Koleji, Play-Off hattında yabancı oyuncusu olmayan tek ekip oldu. Son 7 maçın tamamında sahadan puanla ayrılmayı başaran turuncu-beyazlı ekip Balıkesir Büyükşehir, Bahçelievler ve THY’nin ardından 4. sırada haftayı tamamladı.

 

Rota Koleji Voleybol Şube Müdürü İsmail Yavuz, “Son oynadığımız İzmir Büyükşehir Belediye maçında bir ara sahada mücadele eden 6 oyuncunun 5’inin altyapıdan yetişmiş olduğu dikkatimi çekti. Rota Koleji ailesi olarak istediğimiz ve hedeflediğimiz buydu, çok mutlu oldum. Yabancısız, yaş ortalaması 20 olan genç, dinamik ve mücadele gücü yüksek bir takım yarattık. Yüksek bütçelere sahip, şampiyonluk hedefiyle yola çıkan yabancı oyunculu rakiplerimizi geride bırakarak 10. hafta sonunda Play-Off hattının içinde olmak gerçekten sevindirici. Tecrübe kazandıkça daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500