Yayın Hayatımıza Son Veriyoruz!


'Aklımızda tek bir hedef var'

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ve Takım Menajeri Nihan Güneyligil, yarın yapılacak CEV Şampiyonlar Ligi grup kuraları öncesi değerlendirmelerde bulundu.

'Aklımızda tek bir hedef var'

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ve Takım Menajeri Nihan Güneyligil, Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan Berna Sezer’in sunduğu Voleybol Arenası programına telefonla bağlanarak yarın yapılacak CEV Şampiyonlar Ligi grup kuraları öncesi değerlendirmelerde bulundu.

 

Ali Yüce ve Nihan Güneyligil’in açıklamaları şu şekilde:

Ali Yüce:

“Şampiyonlar Ligi olduğu için bütün takımlar birbirlerine denk durumda. Umarım tek uçakla gidebileceğimiz, deplasmanda yorulmayacağımız takımlar seçeriz. İyi bir kura çekerek Türkiye’ye dönmek istiyoruz. Yönetim Kurulumuz ile CEV Yönetimi arasında görüşmelerimiz sürüyor. Biz aday olmak istiyoruz. Galatasaray’ın organizasyonunda Türkiye’de ev sahibi olmayı çok isterim. Şampiyonlar Ligi dörtlü finali ülkemizde oynamak için elimizden geleni yapıyoruz.”

Nihan Güneyligil:

“Benim için çok heyecanlı bir gün olacak. Hep kimler çıkacak diye sahada bekliyordum. Umudum güzel bir kura seçmek benim adıma. Bakalım neler olacak. Orası Şampiyonlar Ligi Arenası. Üç sene ara verdiğimiz ama hızlı bir giriş yapacağımız bir yer olacak bizim için. Moraller ve motivasyonumuz çok yüksek. Şimdiden Şampiyonlar Ligi maçlarına hazırlanıyoruz. Biz son 4-5 gündür yeşil sarı toplarla çalışmaya başladık. İlk kez kendini Şampiyonlar Ligi’nde gösterecek oyuncularımız var. Çok heyecanlılar, kendi aralarında rakipleri konuşuyorlar. Bizim için en hayırlısı olsun. Nasıl bir kura çıkarsa çıksın, aklımızda tek bir hedef var. Biz bu sezona başlarken Avrupa Kupaları’nda en iyisini yapmayı hedefledik. Bizim hedefimiz her zamanki gibi belli.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500