1. Lig Yarı Finallerinde İkinci Karşılaşmalar Sona Erdi

2016 – 2017 Voleybol Sezonu 1. Lig erkekler kategorisi yarı finallerinde ikinci karşılaşmalar geride kaldı.

1. Lig  Yarı Finallerinde İkinci Karşılaşmalar Sona Erdi

2016 – 2017 Voleybol Sezonu 1. Lig erkekler kategorisi yarı finallerinde ikinci karşılaşmalar geride kaldı.

 

Günün sonuçları, oluşan son puan durumu ve üçüncü maçların programı şöyle;

 

1. Lig Erkekler Kategorisi Yarı Finalleri 1. Grup'ta İkinci Karşılaşmaların Sonuçları

Konya B.Şehir Bld. 3 – 2 Palandöken Bld. (17-25, 25-21, 25-18, 23-25, 15-10)

Solhan Spor 1 – 3 Jeopark Kula Bld. (22-25, 25-20, 19-25, 14-25)

 

 

1. Lig Erkekler Yarı Final 1. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 Jeopark Kula Bld. 2 2 0 6 2 6.0 3.000 190 158 1.203 0 2 0 0 0 0
2 Solhan Spor 2 1 1 4 3 3.0 1.333 155 156 0.994 1 0 0 0 1 0
3 Konya B.Şehir Bld. 2 1 1 4 5 2.0 0.800 183 194 0.943 0 0 1 0 1 0
4 Palandöken Bld. 2 0 2 2 6 1.0 0.333 160 180 0.889 0 0 0 1 0 1

 

 

1. Lig Erkekler Kategorisi Yarı Finalleri 1. Grup'ta yarın (23 Mart 2017 Perşembe) üçüncü ve son karşılaşmalar oynanacak.

 

Program şöyle;

 

12.00   |   Solhan Spor – Konya B.Şehir Bld. (Başkent Voleybol Salonu)

14.00   |   Jeopark Kula Bld. – Palandöken Bld. (Başkent Voleybol Salonu)

 

 

 

1. Lig Erkekler Kategorisi Yarı Finalleri 2. Grup'ta İkinci Karşılaşmaların Sonuçları

Hatay B.Şehir Bld. 2 – 3 TFL Altekma (31-29, 25-13, 22-25, 22-25, 13-15)

Düzce Bld. 2 – 3 TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik (16-25, 25-20, 13-25, 25-21, 9-15)

 

 

1. Lig Erkekler Yarı Final 2. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik 2 2 0 6 2 5.0 3.000 181 149 1.215 1 0 1 0 0 0
2 Düzce Bld. 2 1 1 5 3 4.0 1.667 163 160 1.019 1 0 0 1 0 0
3 TFL Altekma 2 1 1 3 5 2.0 0.600 161 188 0.856 0 0 1 0 0 1
4 Hatay B.Şehir Bld. 2 0 2 2 6 1.0 0.333 174 182 0.956 0 0 0 1 0 1


 

1. Lig Erkekler Kategorisi Yarı Finalleri 2. Grup'ta yarın (23 Mart 2017 Perşembe) üçüncü ve son karşılaşmalar oynanacak.

 

Program şöyle;

 

16.00   |   Haliliye Bld. – Arhavi Bld. (Başkent Voleybol Salonu)

18.00   |   Karamürsel İdman Yurdu – Alanya Bld. (Başkent Voleybol Salonu)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultanlar zorda olsa tur atladı
Sultanlar zorda olsa tur atladı
Cengiz Göllü’de Şampiyon Proton Saratov
Cengiz Göllü’de Şampiyon Proton Saratov