1. Lig Fikstürüne Sınav Düzenlemesi

12 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek olan, "Yükseköğretime Geçiş Sınavı" nedeniyle, 11-12 Mart 2017 tarihlerinde oynanacak maçların programlarında düzenleme yapıldı.

1. Lig Fikstürüne Sınav Düzenlemesi

12 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek olan, "Yükseköğretime Geçiş Sınavı" nedeniyle, 11-12 Mart 2017 tarihlerinde oynanacak maçların programlarında düzenleme yapılmıştır.

 

 

Müsabakaların yeni programı şöyle:

 

 

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

11 Mart 17 Cmt

 

Aksaray (Atatürk)

13:00

68 Aksaray Bld.

Genç Kafkars

1EB

11 Mart 17 Cmt

 

Ankara (Beştepe)

13:00

PTT

Seydişehir Bld. Sanayispor

1EA

11 Mart 17 Cmt

 

Ankara (Beştepe)

15:00

Karayolları

İba Kimya TED Kolejliler

1BB

11 Mart 17 Cmt

 

Ankara (Beştepe)

17:00

Numune DSİ

İlbank

1BB

11 Mart 17 Cmt

 

Ankara (Kazan)

12:00

Kazan Bld.

MSK Urfa

1BB

11 Mart 17 Cmt

 

Ankara (Pursaklar)

15:00

Pursaklar Voleybol İhtisas

Sakarya Hendek

1BB

11 Mart 17 Cmt

 

Balıkesir (Kurtdereli)

17:00

Balıkesir B.Şehir Bld.

Maltepe Yalı Spor

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Bolu (17 Temmuz)

15:00

Bolu Bld.

Samsun B.Şehir Anakent

1BB

11 Mart 17 Cmt

 

Bursa (Cengiz Göllü)

15:00

Tofaş Spor

Es Spor

1EA

11 Mart 17 Cmt

 

Bursa (Cengiz Göllü)

17:00

Bursaspor

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Çanakkale (Bayramiç)

17:00

Yeşilbayramiç

Vakıfbank

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Düzce (18 Temmuz)

13:00

Düzce Bld.

Ziraat Bankası

1EA

11 Mart 17 Cmt

 

Erzurum (R. T. Erdoğan)

14:00

Palandöken Bld.

Payas Bld. 2011

1EB

11 Mart 17 Cmt

 

Eskişehir (Atatürk)

13:00

Anadolu Üniversitesi

Bigadiç Bld.

1EA

11 Mart 17 Cmt

 

Gümüşhane (Aydın Doğan)

13:00

Torul Gençlik

Solhan Spor

1EB

11 Mart 17 Cmt

 

Gümüşhane (Aydın Doğan)

15:00

Gümüşhane Gençlerbirliği

Bartın Polisgücü

1BB

11 Mart 17 Cmt

 

Hatay (Antakya)

13:00

Hatay B.Şehir Bld.

Eser Spor

1EB

11 Mart 17 Cmt

 

İzmir (Atatürk)

15:00

TFL Altekma

İstanbul BBSK

1EA

11 Mart 17 Cmt

 

İzmir (Atatürk)

17:00

Işıkkent

Arkas Spor

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Kahramanmaraş (Osman Sayın)

13:00

1920 Maraşspor

Melikgazi Bld.

1EB

11 Mart 17 Cmt

 

Konya (Kongre - Yan Salon)

14:00

Konya B.Şehir Bld.

Eğirdir Elma

1EA

11 Mart 17 Cmt

 

Malatya (Atatürk)

14:00

Malatya B.Şehir Bld.

1926 Bulancakspor

1EB

11 Mart 17 Cmt

 

Manisa (Alaşehir)

13:00

Alaşehir Bld.

Rota Koleji

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Manisa (Salihli)

14:00

Salihli Bld.

Yeşilyurt

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Manisa (Tarık Almuş Sl.)

17:00

Manisa B.Şehir Bld.

Karşıyaka

1BA

11 Mart 17 Cmt

 

Tokat (Niksar)

13:00

Niksar Bld.

TVF Spor Lisesi

1EB

 

Tüm kulüplerimize önemle duyurulur.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultanlar zorda olsa tur atladı
Sultanlar zorda olsa tur atladı
Cengiz Göllü’de Şampiyon Proton Saratov
Cengiz Göllü’de Şampiyon Proton Saratov