2. Lig Kadınlar Final Etabı Karşılaşmaları...

2. Lig Kadınlar Final Etabı Karşılaşmaları Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Final müsabakaları, bugün (13 Mart Cuma) oynanan üçüncü ve son karşılaşmaların ardından tamamlandı.

2. Lig Kadınlar Final Etabı Karşılaşmaları Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Final müsabakaları, bugün (13 Mart Cuma) oynanan üçüncü ve son karşılaşmaların ardından tamamlandı.

2. Lig Kadınlar Final Etabı Karşılaşmaları Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Final müsabakaları, bugün (13 Mart Cuma) oynanan üçüncü ve son karşılaşmaların ardından tamamlandı.
 

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi YouTube kanalından canlı yayınlanan mücadelelerde alınan sonuçlar şu şekilde:

GRUPMAÇ SONUCUSETLER
1.Grupİzmirspor – Fenerbahçe: 1-330-32, 25-23, 22-25, 17-25
1.GrupVakıfBank – OSB Teknik Koleji Gençlik Spor: 3-125-18, 25-16, 22-25, 26-24
2.GrupKalecik Bld. Spor Mektebi – Gelişim Koleji: 3-025-20, 25-21, 25-17
2.GrupSakarya Voleybol – Numune Gençlik: 3-225-11, 25-18, 19-25, 17-25, 21-19

Üçüncü gün karşılaşmalarının ardından 1. ve 2. grupta puan durumu şu şekilde oluştu:

PUAN DURUMU
1.GRUP2.GRUP
NOTAKIMPUANNOTAKIMPUAN
1VakıfBank61Sakarya Voleybol8
2OSB Teknik Koleji Gençlik Spor62Numune Gençlik7
3Fenerbahçe63Kalecik Bld. Spor Mektebi3
4İzmirspor04Gelişim Koleji0

Oynanan karşılaşmaların ardından gruplarını ilk iki (2) sırada tamamlayan VakıfBank, OSB Teknik Koleji Gençlik Spor, Sakarya Voleybol ve Numune Gençlik takımları, 2020 – 2021 voleybol sezonu Kadınlar 1. Ligi’ne yükseldi.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen kupa ve madalya töreninde; 1. grup birincisi VakıfBank takımına madalyalarını Isparta Voleybol İl Temsilcisi Abdurrahman Akçil, kupalarını ise; Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek takdim etti.

1.grup ikincisi OSB Teknik Koleji Gençlik Spor takımına madalyalarını MHGK Üyesi Aydın Ay, kupalarını ise; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

2.grup ikincisi Numune Gençlik takımına madalyalarını MHGK Üyesi Aydın Ay kupalarını ise Isparta Gençlik ve Spor Şube Müdürü Musa Karaman takdim etti.

2. grup birincisi Sakarya Voleybol takımına madalyalarını Isparta Voleybol İl Temsilcisi Abdurrahman Akçil madalyalarını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, Türk voleyboluna katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.


 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çanakkale yeni sezona hazırlanıyor
Çanakkale yeni sezona hazırlanıyor