2. Lig Erkekler Final Etabı Karşılaşmaları...
Reklam

2. Lig Erkekler Final Etabı Karşılaşmaları Sona Erdi

2018 – 2019 Voleybol Sezonu 2. Lig Erkekler Final Etabı grup karşılaşmaları, bugün (13 Mart 2019, Çarşamba), Malatya Merkez Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

2. Lig Erkekler Final Etabı Karşılaşmaları Sona Erdi

2018 – 2019 Voleybol Sezonu 2. Lig Erkekler Final Etabı grup karşılaşmaları, bugün (13 Mart 2019, Çarşamba), Malatya Merkez Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

2. Lig Erkekler Final Etabı Karşılaşmaları Sona Erdi
Reklam

2018 – 2019 Voleybol Sezonu 2. Lig Erkekler Final Etabı grup karşılaşmaları, bugün (13 Mart 2019, Çarşamba), Malatya Merkez Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

2018 – 2019 Voleybol Sezonu 2. Lig Erkekler Final Etabı’nda 1. ve 2. Grup’ta bugün (13 Mart 2019, Çarşamba), alınan sonuçlar şöyle:

Final I. Grubu
Kartepe Bld. – İnegöl Bld.: 1-3 (16-25, 25-20 22-25 13-25)
Saint Joseph – Şanlıurfa B.Şehir Bld.: 3-1 (25-17, 25-22, 20-25, 25-17)

Puan Durumu
1.Saint Joseph – 9 puan
2.İnegöl Bld. – 6 puan
3.Kartepe Bld. – 3 puan
4.Şanlıurfa B.Şehir Bld. – 0 puan

Bu sonuçların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Saint Joseph ile İnegöl Belediye takımları, 2019 – 2020 voleybol sezonunda Erkekler 1. Ligi’nde mücadele edecekler.

Final II. Grubu
Cevhertepe – Maliye İhtisas: 0-3 (19-25 22-25 20-25)
Cizre Bld. – 1920 Maraşspor:1-3 (15-25 26-24 16-25 21-25)

Puan Durumu
1.Cizre Bld. –6  puan
2.1920 Maraşspor –6  puan
3.Maliye İhtisas – 5 puan
4.Cevhertepe –1  puan

Bu sonuçların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Cizre Bld. ile 1920 Maraşspor takımları, 2019 – 2020 voleybol sezonunda Erkekler 1. Ligi’nde mücadele edecekler.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen kupa ve ödül töreninde; 1. Grup birincisi Saint Joseph takımına madalyalarını MHGK Üyesi İbrahim Tarun, kupasını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksutakdim etti.

1.Grup ikincisi İnegöl Bld. takımına madalyalarını Malatya Merkez Spor Salonu Tesis Sorumlusu Orhan Altay, kupasını ise Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebubekir Kayhan takdim etti.

2.Grup birincisi Cizre Bld. takımına madalyalarını Yeşilyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Özgül ve Malatya Voleybol İl Temsilcisi Baki Alpaslan, kupasını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

2.Grup ikincisi 1920 Maraşspor takımına madalyalarını karşılaşmanın gözlemcisi Rıdvan Bozyiğit ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Furkan Salduz, kupasını ise Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen takdim etti.


Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçe 10’uncu maçında liderliğe yükseldi!
Fenerbahçe 10’uncu maçında liderliğe yükseldi!
Marmara Akademi, Bolu'dan Mutlu Döndü
Marmara Akademi, Bolu'dan Mutlu Döndü