1. Lig’de Heyecan Başlıyor !

1. Lig'de Heyecan Başlıyor !

1. Liglerde (Bayan-Erkek) 2018-2019 Voleybol Sezonu’nun heyecanı, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak ilk hafta karşılaşmaları ile başlayacak.

1. Lig'de Heyecan Başlıyor !

1. Liglerde (Bayan-Erkek) 2018-2019 Voleybol Sezonu’nun heyecanı, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak ilk hafta karşılaşmaları ile başlayacak.

1. Lig'de Heyecan Başlıyor !
06 Ekim 2018 - 00:55

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen 1. Liglerde (Bayan-Erkek) 2018-2019 Voleybol Sezonu’nun heyecanı, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak ilk hafta karşılaşmaları ile başlayacak.

Bayanlar 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 07 Ekim – 23 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 05 Ocak – 23 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

Erkekler 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 06 Ekim – 22 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 06 Ocak – 24 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

BAYANLAR 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

A GRUBU

07 Ekim 2018, Pazar
Balıkesir DSİ – Arkas Spor (Arkas Spor ligden çekildi)
12.30 Salihli Bld. – Sarıyer Bld. (Atatürk)
15.00 Özateş – Sakarya Gelişimspor (Balçova)
16.00 Karşıyaka – Küçükyalıspor (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)
16.00 Bahçelievler Voleybol – Rota Koleji (Bahçelievler)
18.00 Mehmet Erdem Marmara Akademi – Büyükçekmece Voleybol Akademi (TVF 50.Yıl)
18.00 İzmir B.Şehir Bld. – Altınbaş Üniv. Yeşilyurt (Celal Atık)

B GRUBU

06 Ekim 2018, Cumartesi
16.30 Halkbank – TVF Spor Lisesi (TVF Başkent)

07 Ekim 2018, Pazar
13.00 Samsun BŞB Anakent – Anadolu Üniv. (Mustafa Dağıstanlı)
14.00 Pursaklar Vol. İhtisas – Gümüşhane Gençlerbirliği (Pursaklar)
14.00 Kahramazankazan Bld. – Bolu Bld. (Kahramazankazan)
15.00 PTT – Mardin B.Şehir Bld. (TVF Başkent)
15.00 Keçirören Bağlumspor – Şanlıurfa Sefa Spor (Taha Akgül)
17.00 İlbank – İBA Kimya TED Kolejliler (TVF Başkent)

ERKEKLER 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

A GRUBU
06 Ekim 2018, Cumartesi
13.00 Anadolu Üniv. – Konya B.Şehir Bld. (Yenikent Eskişehir)
14.00 Eğirdir Elma – TOFAŞ Spor (Eğirdir)
14.00 Beşiktaş – Bigadiç Bld. (Akatlar)
14.00 Seydişehir Bld. Sanayispor – İstanbul BBSK (Seydişehir)
14.00 Milas Bld. – Bursa B.Şehir Bld. (Muğla Atatürk)
15.00 Alanya Bld. – Düzce Bld. (Antalya Atatürk)
17.00 TFL Altekma – Bornova Anadolu Lisesi (Vestel Venus Spor Komp. Atatürk Spor Salonu)

B GRUBU
07 Ekim 2018, Pazar
13.00 Niksar Bld. – Bulancak Bld. Betonspor (Tokat Niksar)
13.00 TKD Kuzey Enj. G.Hane Torul Gençlik – Palandöken Bld. (Torul)
14.00 Ziraat Bankası – Solhan Spor (TVF Başkent)
14.00 Hatay BŞB – Malatya BŞB (Antakya)
14.00 Payas Bld. 2011 – Haliliye Bld. (Hatay Payas)
14.00 Akkuş Bld. – Sorgun Bld. (Ordu Akkuş)
14.00 Fındıklıspor – Surgunlu Bld. (Rize Fındıklı)

2018-2019 Voleybol Sezonu Bayanlar ve Erkekler 1. Lig statüsüne ulaşmak için tıklayınız.

2018-2019 Voleybol Sezonu 1. Lig Genel Fikstürü için tıklayınız.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akkuş Belediyespor Niksar'ı Eli Boş Gönderdi
Akkuş Belediyespor Niksar'ı Eli Boş Gönderdi
İstanbul BBSK, CEV Şampiyonlar Liginde Rövanş Maçına Çıkıyor
İstanbul BBSK, CEV Şampiyonlar Liginde Rövanş Maçına Çıkıyor